Au Pair Londyn Wielka Brytania 2018 z Prowork Au Pair

Au Pair Wielka Brytania

Jak zostać Au pair w Anglii? Au pair w Londynie?Wyjazd do Wielkiej Brytanii to marzenie wielu osób uczących się angielskiego! Nauka w szkole językowej w Anglii, kontakty na co dzień po angielsku…Jeśli szukasz takiej oferty – zostań Au Pair w Anglii, zamieszkaj u rodziny brytyjskiej i ucz się angielskiego na co dzień!
Wyjazdy Au Pair do Wielkiej Brytanii cieszą się  niesłabnącą popularnością od lat
Zamiast drogiego kursu językowego w Anglii, gdzie często większość kursantów jest z Polski, możesz samodzielnie wyjechać do brytyjskiej rodziny i doskonalić angielski na co dzień w zabawach z dziećmi i rozmowach z rodziną. Ponadto zawsze masz zagwarantowaną możliwość zapisania się do szkoły językowej w Anglii.
Jeśli kochasz dzieci i myślisz o nauce i pracy za granicą – zostań Au Pair w UK. Oferujemy rodziny Au Pair w Londynie,
Kent, Cambrigde, Oxford, Norwich, Manchester, Leeds, Edynburgu i wielu innych lokalizacjach. Najbardziej popularne są pobyty Au Pair w rejonie Londynu.Wyjazdy dla Au Pair w Anglii są dostępne przez cały rok i są wybierane przez wiele osób, zarówno  absolwentów szkół średnich, studentów wyjeżdzających na „gap year” w celu podszkolenia języka, jak studentów kierunków lingwistycznych pragnących udoskonalić swoje umiejętności językowe w praktyce.
Wyjątkowo prosta procedura /zgłoszenia au pair online, duży wybór „host families”, dostępność ogromnej ilości szkół językowych sprawiają , że Wielka Brytania jest jednym z najbardziej popularnych kierunków wyjazdów jako Au Pair. Biuro Prowork współpracuje z najlepszymi brytyjskimi biurami Au  Pair i pomaga w dobraniu rodziny jak i sprawuje opiekę podczas całego pobytu Au Pair w Anglii. 
Wyjazdy są organizowane przez cały rok w dowolnych terminach na pobyty 6-12 miesięczne. Kontrakt z rodziną goszczącą Au Pair można również w dowolnym czasie skrócić (obowiązuje 2 tygodniowy okres wypowiedzenia).

Rodzina goszcząca zapewnia dla Au Pair w Wielkiej Brytanii 
● 6-12 miesięczne pobyty i kontrakty Au Pair u rodzin brytyjskich oraz
zakwaterowanie (własny pokój) i  pełne  wyżywienie. Możesz wybrać wyjazd Au Pair do Anglii na dowolny okres od 6 do 12 miesięcy.
● kieszonkowe dla Au Pair w wysokości  80 - 120 funtów netto/do30godz tyg 
Uwaga! W Wielkiej Brytanii część rodzin oferuje wyższe kieszonkowe (90 -150 funtów netto tygodniowo) w przypadku gdy szukają Au Pair (mother`s help) z większym doświadczeniem i prawem jazdy. Oferty typu Au Pair /mothers help realizowane są na postawie standardowej procedury Au Pair.
● możliwość uczęszczania na kurs j. angielskiego. Teraz DOPŁATA 240 fintów/rocznie do kursów językowych w Anglii!
● opłacony przelot dla Au Pair z Polski do UK! Tylko wyjazd  Au Pair do UK z Prowork Au
Pair zawiera bezpłatny przelot ( bilety 50 funtów)

● ubezpieczenie nie jest zawarte w kontrakcie Au pair. opieka medyczna na podstawie karty EKUZ lub wymagane dodatkowe ubezpieczenie

Au Pair Wielka Brytania / warunki uczestnictwa

● wiek 18- 29 lat
● znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego
● doświadczenie w opiece nad dziećmi, entuzjazm do pracy z dziećmi
● osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna

● chęć doskonalenia j. angielskiego, chęć do zamieszkania z rodziną angielską


Obowiązki Au Pair w UK ( 30 godz tydz)

● opieka nad dziećmi (zabawa, karmienie, odprowadzanie do szkoły, pomoc w odrabianiu lekcji, kąpiel)
● pomoc w drobnych obowiązkach domowych (prasowanie,  porządkowanie pokoju dzieci, przygotowanie posiłków dla dzieci)
● ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. 


Kursy językowe/czas wolny
Podczas Twojego pobytu Au Pair w UK możesz uczęszczać na kursy językowe!Teraz zagwarantowana dopłata 240 funtów rocznie do kursów językowych! Dobór szkoły, rodzaj kursu i jego intensywność zależą od indywidualnej decyzji Au Pair oraz od obowiązków ustalonych z rodziną.
W Wielkiej Brytanii jest dostępne wiele szkół językowych i w każdym rejonie można wybrać najbardziej odpowiednią szkołę pod względem oferty i kosztów.
Polecamy kursy przygotowujące do zdania międzynarodowych egzaminów Cambridge. Rodzina i lokalna agencja pomagają w wybraniu odpowiedniej szkoły. Osoby uczęszczające na kursy j.angielskiego mogą m.in. zdawać:
First Certificate Exam (FCE)
Certificate in Advanced English (CAE)
Certificate of Proficiency in English (CPE)
Pobyty u rodzin w Londynie lub jego rejonie są chętnie wybierane ze względu na niezliczone możliwości zwiedzania  i spędzania czasu w Londynie. Londyńskie muzea, zabytki i znane miejsca jak Trafalgar Square, Big Ben są celem licznych weekendowych wypraw podczas całego pobytu w Anglii. Niezależnie od rejonu zamieszkania rodziny podczas pobytu jako Au Pair w Anglii masz zagwarantowaną opiekę partnerskiego biura Au Pair w Wielkiej Brytanii.

Rejony wyjazdu jako Au Pair do UK
Posiadamy oferty rodzin z całej Wielkiej Brytanii w tym rodziny Au Pair w Anglii, Walii i Szkocji, ale większość rodzin dla Au Pair jest z Londynu i okolic.
W Wielkiej Brytanii istnieje również możliwość wyjazdu dla par (do tej samej rodziny) lub wyjazdu do rodzin w tym samym rejonie dla 2-3 znajomych osób.

Na stronach Prowork prezentujemy wybrane aktualne oferty rodzin w Anglii /UK poszukujących Au Pair. W bieżącej ofercie dostępna jest znacznie większa ilość rodzin / na bieżąco jest zmieniana i aktualizowana. Dobór rodzin zawsze jest indywidualny w zależności od kwalifikacji i preferencji kandydatów i rodzin goszczących.
Przeglądaj oferty wybranych rodzin w Wielkiej Brytanii!► Au Pair Anglia! Ucz się i pracuj w UK
► Au Pair kieszonkowe 280-360 GBP/mies. 
► 20 dni płatnego urlopu /rocznie
► Duży wybór rodzin Au Pair/wszystkie termin /cały rok
► Dopłata 240 funtów /rocznie na kursy językowe
► Bezpłatny przelot z Polski do UK ( 50 funtów)

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair