Au pair Europa Prowork
Co to jest Au Pair?

Program Au Pair to rocznie lub kilkumiesięczne pobyty za granicą dla młodych osób
w wieku 18-29 lat (górna granica wieku jest różna w zależności od kraju), które chcą zamieszkać z rodziną za granicą i uczyć się języków obcych.
 „AU PAIR” – w j. francuskim znaczy „do pary”  i określa młodą osobę, najczęściej cudzoziemkę, która spełnia rolę „starszej siostry”czy "starszego brata" mogącej pomóc w opiece nad dziećmi.
Rodziny zapraszające Au Pair w zamian za opiekę nad dziećmi i drobną pomoc           w obowiązkach domowych oferują zakwaterowanie, wyżywienie oraz kieszonkowe na własne wydatki ( Europa:około 300-500 EURO/mies, USA 800 UDS/mies). Au Pair jest traktowana jak członek rodziny, często bierze aktywny udział w we wszystkich wydarzeniach
i uroczystościach rodzinnych, podróżuje i wyjeżdża z  rodziną na wakacje.
Ponadto, co jest najważniejsze,  Au Pair ma możliwość praktycznej nauki języka, poznawania nowych ludzi i kultury danego kraju. Au Pair ma również zagwarantowaną możliwość uczęszczania na kursy językowe.

Wyjazdy Au Pair są organizowane legalnie na podstawie kontraktów                z rodzinami i/lub wiz wydawanych przez ambasady poszczególnych krajów.    W krajach europejskich obecnie nie są wymagane żadne wizy ani pozwolenia na pracę dla AuPair z Polski. Osoby starające się o pobyt Au Pair w USA aplikują z pomoca biura Prowork o wizę J1.
Zasady zatrudnienia Au Pair w Europie regulowane są przez uchwaloną przez Radę Europy konwencję nr 68, która określa wyjazdy Au Pair jako formę pośrednią między pobytem studenckim a wyjazdem do pracy i reguluje formalne zasady zatrudnienia i wynagrodzenia.
Podróżowanie i nauka języka w ramach Programu Au Pair jest niezwykle popularne na całym świecie. Młode osoby ze wszystkich kontynentów decydują się na spędzenie kilku miesięcy lub całego roku jako au Pair za granicą aby nauczyć się języka, poznać codzienne życie w danym kraju co zazwyczaj jest niezwykła          i fascynującą przygodą.

Agencja Prowork współpracuje z wieloma renomowanymi agencjami Au Pair na całym świecie, które zapewniają sprawdzone rodziny i sprawują opiekę za granicą. Przedsawiciele naszego biura regularnie odwiedzają biura partnerskie za granicą oraz spotykają się podczas dorocznych konferencji IAPA ( International Au Pair Association)
Za pośrednictwem naszego biura wyjechało do rodzin na całym świecie już kilak tysięcy młodych osób z Polski. Obecnie oferujemy możliwośc wyjazdu jako Au Pair      i pobyty u rodzin w następujących krajach: Au Pair Stany Zjednoczone,  Au Pair Wielka Brytania, Au Pair Holandia, Au Pair Niemcy, Au Pair Austria, Au Pair Włochy, Au Pair Norwegia, Au Pair Belgia, Au Pair Francja, Au Pair Islandia, Au Pair Hiszpania, Au Pair Szwajcaria, Au Pair Irlandia.

ZAPRASZAMY!
 


► Au Pair to praca połączona z nauką i zwiedzaniem
► 1-12 mies. pobyty edukacyjne u rodzin za granicą!
► Kursy językowe + zamieszkanie u rodziny za granicą
► Cotygodniowe kieszonkowe
► Bezpłatne zakwaterowanie + wyżywienie
►Opieka biura partnerskiego  w czasie pobytu Au Pair
► Prowork posiada ponad 15 lat doświadczenia w doborze rodzin i pobytów Au pair na całym świecie!
     tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair