Prowork Au Pair opinie aktualności i snapy o aupair
Prowork oferuje pobyty Au Pair do wielu krajów na świecie: Au pair USA, Anglia,  Francja,  Szwajcaria,  Islandia,  Włochy, Hiszpania,  Niemcyi  Finlandia.
Ucz się i pracuj za granicą! Bezpłatne przeloty i duży wybór rodzin! 
Zostań Au Pair i szlifuj angielski z native speakerami! Poznaj Program Au Pair z Prowork! Najlepszy wybór dla Ciebie. Do jakiego kraju chcesz wyjechać? Oddzwonimy!

Prowork to ponad 19 lat doświadczenia w Programie Au Pair! Indywidualny dobór rodzin i profesjonalna obsługa! Teraz cała aplikacja  Au Pair online.
Zobacz opinie Au Pair /blogi i najlepsze relacje na stronie Prowork
Oglądaj na żywo opinie i relacje naszych AuPair z pobytów u rodzin jako AuPair w USA czy Europie.
Pytaj o wszystko i poznaj osobiście inne Au Pair!
Snapchat: proworkaupair  
Śledź najlepsze snapy au pair! CO tydzień gości na proworkowym snapchacie inna AuPair, która pokazuje Wam swoje codzienne życie w roli Au Pair, opowiada o swojej host family, obowiązkach, pokazuje jak spędza weekendy, doradza jako przygotować najlepszą aplikację AuPair, jak przygotować się do rozmowy z rodzinami, Jak wybrać swój perfect match! Oglądaje snaowe relacje o AuPair na żywo i też zaplanuj swój wymarzony gapyear za granicą z Prowork AuPair
Instagram: prowork.aupair  - tu też możesz śledzić zdjęcia i relacje na Insta Story z wyjazdów AuPair. Dodajemy tu codziennie aktualności i opinie oraz najlepsze zdjęcia naszych AuPair, ich świetne opinie i relacje! Obserwuj profil Prowork AuPair na Instagramie i aktywnie przygotuj się do Twojego wyjazdu AuPair! 
Au Pair Praca połączona z nauką i zwiedzaniem
3-12 miesięczne pobyty u rodzin za granicą
► Program Summer Au Pair
► Kursy językowe
► Kieszonkowe na własne wydatki
► Bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie
► Opieka biura partnerskiego

 

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair