Najlepsze Au Pair blogi i relacje Snapy i Instastory Prowork – zobacz koniecznie!

Teraz śledź najlepsze relacje Au Pair na żywo
i pytaj o wszystko AuPairki z Prowork na Snapchacie:proworkaupair i Insta story:prowork.aupair
 
LIVE spotkania informacyjne na Instagramie:prowork.aupair
Kanał o Au Pair USA na You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland


Nowy konkurs na Najlepszy Au Pair Blog 
Zobacz najlepsze blogi AuPair2016 zgłoszone do konkursu


Jeżeli wiesz już prawie wszystko o wyjazdach Au Pair jednak nadal nie możesz zadecydować czy ten wyjazd jest idealny dla Ciebie, koniecznie zajrzyj na strony Au Pair – blogerek opisujących z pasją swoje życie w różnych zakątkach świata. Każda blogerka jest fantastyczną reporterką a jej historie to nie tylko codzienne życie Au Pair, ale też relacje z podróży czy opisy miejsc, lokalnej kuchni, spotkanych ludzi widziane oczami młodej osoby podążającej innymi szlakami niż nakazują przewodniki turystyczne.

Śledzimy blogi AU PAIR z zainteresowaniem i cieszymy się, ze autorki większości super blogów wyjechały za pośrednictwem biura Prowork. 

Poniżej nasza lista najlepszych Au Pair blogów, które obserwujemy
i często odwiedzamy
. Jeśli chcesz zgłosić swojego aktualnego au pair bloga do konkursu skontaktuj sie z nami 


1. 
http://magdanorwegia.blogspot.no/  Nowy Blog Magdy prosto z Norwegii !:) 
"Przyjechałam 6 marca do Norwegii jako aupair. Ponieważ nie mam za wiele czasu rozmawiać z każdym z osobna postanowiłam, że spróbuje prowadzić blog, gdzie znajomi, rodzina i wszyscy inni chętni będą mogli być "ze mną" na bieżąco. Zresztą agencja Prowork, dzięki której wyjechałam, nadciągnęła z pomocą jak w ogóle zacząć przygodę z "bloggowaniem"."


2. Au pair UK
http://angelawuk.blogspot.com/

Często aktualizowany Blog Angeli, Au Pairki z okolic Londynu!

Co do rodziny. Są bardzo sympatyczni, przynajmniej na chwilę obecną. Zużyłam pokłady angielskich słówek na dzień dzisiejszy. Chłopcy są śmieszni tylko jeszcze musimy znaleźć "wspólny język".”


3. Au Pair USA , Blog Marleny
http://ifucandreamitucanachieveit.blogspot.com/

"Dlaczego w ogóle chcę zostać Au Pair…." - Marlena bloguje i planuje swój drugi wyjazd Au Pair do USA! To będzie naprawdę ekspercki Au Pair blog! Była Au Pair w USA, pracuje jako konsultantka ds Au Pair i... znów w roli Au Pair:-) CZYTAJCIE koniecznie!

4. Kolejna dawka newsów z Norwegii :)  http://lofotenandme.blogspot.com/ Zapraszamy do zaponania się z  blogiem Agaty!


5. Au Pair USA 2014. 
http://www.usaaupairusa.blogspot.com/

Zapraszamy do śledzenia au Pair bloga IZY  w Nowym Yorku.  O modzie, Au Pair, Nowym Yorku, lataniu samolotem, spotkaniach, zakupach i całym życiu w Ameryce! Zobacz najbardziej poczytny Au Pair blog z USA! Chcesz zostać Au Pair w USA w 2014? Planujesz wyjazd do Ameryki po maturze czy po studiach! Zajrzyj koniecznie na AU PAIR  bloga Izy.

6. Joanna – au pair z UK.
http://asia19911.blogspot.co.uk/


7. Kalifornia i okolice
J  zajrzyjcie na Au Pair bloga Magdy i nowe posty 2013 z USA http://365daysacrosstheocean.blogspot.com/


8.
http://www.patinorway.blogspot.no/ Pobyt w Norwegii, Patrycja i jej nowy cykl filmowy na blogu!


9. Sunny Fran Sansisco w obiektywie Dagmary!
http://longerwhile.blogspot.com/


10. Pobyt Sylwii w New Jersey
http://aupairsylvia.blogspot.no/


11. Zdjęcia I relacje z Anglii.
 Zobacz Au Pair bloga Ewy   http://www.my-uk-time.blogspot.com/

12. Au Pair na Manhattanie
- blog Karoliny z centrum Nowego Jorku oraz jej przygody podczas zwiedzania Stanów Zjednoczonych:   
http://www.onechanceforlife.blogspot.com/


13. Sylwia – OHIO nie jest nudne!!
Świetny blog i vlog , czytajcie koniecznie http://www.lifeaupair.blogspot.com/


14. 
Pola w Londynie 2013!  Wszystko czego nie wiecie o Anglii a boicie się zapytać:-) Pierwszy wyjazd po maturze i nowy świetny blog! Zobaczcie jej opinie i codzienne relacje z pobytu  Au Pair z Prowork.  Koniecznie zajrzyjcie na AU Pair blog Poli
http://pola-aupair.blogspot.co.uk/

15. Islandia w obiektywie Klaudii. Piękne klimatyczne zdjęcia Klaudii, zobacz jej fotoblog http://www.kotklaudia.blogspot.com/

16. Blog Szymona- Male Au pair USA Blog

http://szymonaupair.blogspot.com/ 


POZOSTAŁE AU PAIR BLOGI:

1. AuPair in America!!! - 
www.edzia89.blogspot.com

Z pewnością życie za oceanem dla wielu osób to inny świat… na blogu Edzi zauroczonej Nowym Jorkiem, znajdziecie zdjęcia z miasta, które nigdy nie śpi i entuzjastyczne  opisy wszystkich miejsc odwiedzanych przez Au Pairkę  mieszkającą ze swoją host family w Stanach.

Z bloga Edzi: „byłam w New York City!!! Nie da sie tego opisać w kilku słowach. Przechadzając sie uliczkami Big Apple moje uczucia zmieniały sie z sekundy na sekundę! Wychodząc z dworca na ulice Nowego Jorku musiałam wziąć głęboki wdech by poczuć, ze naprawdę tam jestem! Miałam ochotę rozpłakać sie jak dziecko ze szczęścia!...”  

2. Do what YOU want - www.dzoannna.blogspot.com

Dżoanna’ na swoim blogu opisuje  „operowanie” w UK, naukę w szkole językowej, spotkania z innymi au pairkami  czyli AuPair meetings, itd.  Każdy jej wpis to również masa zdjęć z Wielkiej Brytanii.

Z bloga Dżoanny:  „Czy polecam? - zdecydowanie! Moi Hości zabrali mnie ze sobą do Hiszpanii, byłam przygotowana ze będą chcieli żebym zostawała z dziećmi, pomagała czy coś, jakże miło mnie zaskoczyli - palcem nie kiwnęłam przez cały wyjazd”.

„Od wtorku  uczęszczam na kurs angielskiego do Oxfordu, mam 6 h tyg. 3 razy w tyg. jest spoko, hosci pomagają mi ze spłatą opłaty za szkołę, prawdopodobnie po miesiącu przeniosę sie do Banbury - szkoła jest tańsza :)…”

3. Z Gdyni blisko do San Francisco  www.bliskodosanfrancisco.blogspot.com

Jeżeli ‘Z Gdyni blisko do San Francisco’ to chyba nikt nie powinien mówić o dużej odległości między Polską, a USA:).  W pełnym humoru aupair blogu Panny Anny każdy znajdzie coś dla siebie, wpisy trochę wierszem, trochę prozą, a do tego (bardzo!) piękne zdjęcia ukazujące uroki Kalifornii i… artystyczną duszę autorki. Panno Anno, pani poczucie humoru i blog są świetne!   
Z bloga Panny Anny:  „Ciągle szukam celu w życiu. Aktualnie mam zamiar go szukać w USA, gdzie będę Au-Pair, przez rok, a może i dwa. Bloga założyłam, żeby pośmiać się z siebie za parę lat i powspominać, jak to w tej Hameryce było. A może ktoś znajdzie tu odpowiedzi, których szukał przed wyjazdem…”

4. American Dream  www.agnesamericandream.blogspot.com 

 Agnes dopiero rozpoczęła swoją przygodę Au Pair i  już po kilku dniach zaklimatyzowała się w USA, nawet tytuł jej bloga American Dream  podpowiada, że jej marzenia się spełniły,  pisze „oficjalnie już żyję amerykańskim życiem:) i na bieżąco dzieli się swoimi wrażeniami oraz zamieszcza zdjęcia na fotoblogu. Agnes jest zachwycona swoim pobytem au pair  i swoją host family.

Z bloga Agnes: „Wszystko inne tu układa się wręcz doskonale. Rodzina jest naprawdę, mogę powiedzieć cudowna. Są otwarci, weseli, chcą rozmawiać, no i nie skąpią mi niczego. Nawet posiłki przygotowują pode mnie , chociaż nie mam wygórowanych oczekiwań co do tego…”.

5. Incessant Journey - www.incessantjourney.blogspot.com

Dla amatorów podróżniczych zdjęć polecamy bloga Karoliny ,Incessant journey’ Marzycielka... z apartem w dłoniach, czyli Karolina mieszkająca aktualnie ze swoją host family w USA zamieszcza przepiękne zdjęcia z wyprawy do Grand Canion, Napa Valley czy wędrówek po San Fransico. W relacjach Karoliny znajdziecie też wiele informacji o codziennym życiu Au Pair w Stanach.

Z bloga Karoliny: „J Zycie jako Au Pair w USA bywa naprawdę ciekawe. Jestem tutaj już jakiś czas i mogę śmiało powiedzieć, ze mi się tutaj PODOBA ! :) Pierwsze dni w nowym, obcym domu, wśród obcych mi ludzi, jak łatwo się domyślić były stresujące. Pierwszy poranek był dziwny, jednak po zejściu na dól cały stres znikł. Moi Hości są bardzo pomocni i coraz bardziej komfortowo się tutaj czuje…”

6. Au Pair London 2011 - www.katy-gilecka.blogspot.com

Jeśli marzysz o wyjeździe na Wyspy Brytyjskie zajrzyj na Au Pair  blog Kasi, która dzielnie radzi sobie w nowej roli Au Pair. Z powodzeniem próbuje też swoich sił jako  bloggerka. Na blogu Kasi możecie śledzić bieżący wystrój londyńskich ulic i sklepów, odwiedzić Buckingham Palace, czy zajrzeć do paru innych ciekawych miejsc w Londynie.  Z Kasią „podejrzycie” codzienne życie Au Pair, spotkania , wyprawy na zakupy i inne londyńskie przygody.

Z bloga Kasi:   „Dziś nastał czas przemyśleń na temat mojego pobytu w UK. Dokładnie miesiąc temu  23 października o godzinie 10 wylatywałam  z Katowic do Londynu pełna nadziei, i trochę przestraszona. Jednak po miesiącu pobytu tutaj mogę stwierdzić, że ... jest mi tu świetnie.! Zacznę może od początku od mojej host rodzinki ... uważam ze lepiej mogłam nie trafić ...- w zasadzie mogłabym ale nie będziemy sie tutaj rozwodzić . Host mum jest super , mila wyrozumiała , szczera…”

7. Au pair In San Francisco -   www.maricarmenaupairinusa.blogspot.com 

Tym razem  Au Pair blog dziewczyny z Hiszpanii , która jest aupairką w San Francisco. Możecie czytać jej relacje w j. angielskim lub po hiszpańsku!

Z bloga Carmen:  “I am Mari Carmen! I am from Mallorca (SPAIN) and I am going to be an Au Pair in San Francisco! Here, I am going to tell you my experience! :D Enjoy it!!....”

8. Ruda w USA ;)  www.rudawusa.blogspot.com

Caroline zaczęła prowadzić bloga całkiem niedawno, ale warto tu zaglądać. Palmy i widoki Miami, American football, dużo zdjęć i wpisy pełne pasji i optymizmu! Licznik na blogu au pairki z MiamiJ odlicza kolejne dni operowania …

Z bloga Caroline: „Host Rodzina: są wspaniali. Nie jestem w stanie tego opisać, ale nawet nie marzyłam o takiej rodzince! Traktują mnie jak bliskiego członka rodziny. Często mnie gdzieś zabierają, poznają ze swoimi znajomymi. (…)Ani przez minutę nie poczułam, ze w pewien sposób u nich 'pracuje' ;)) Host- amerykanin, Hostka- polka. 10 lat temu tez przyjechała do USA jako Au-pair ;-) Potem została, skończyła tutaj studia i założyła rodzinę.... ;-)”

9. The Adamant wanderer  -   www.adamantwanderer.blogspot.com        

Bardzo inspirujący blog! Ula, wcześniej Au Pair w USA, teraz studentka w Birmingham to zawodowa bloggerka  i szafiarka ! - Świetne zdjęcia, mnóstwo o modzie, jedzeniu i  podróżach. 
Z Bloga Uli: „Latem 2009 wyjechałam do Stanów jako Au Pair i pierwszy rok spędziłam w San Francisco, po czym zdecydowałam się przedłużyć program o kolejny rok i przenieść do Nowego Jorku. (…)Pomimo styczności z zagranicznymi wyjazdami od dziecka, kilka ostatnich lat to dla mnie wielka fascynacja podróżami, do których dostosowuję resztę życia. Jedzenie i fotografia to moje kolejne miłości…”

10. My American Dream - www.anita-myaupairstory.blogspot.com

Oto kolejny blog Au Pair. Anita wyjechała za pośrednictwem Prowork do USA.O takim wyjeździe marzyła i nie bez powodu swojego bloga zatytułowała My American Dream. Na tym au pair blogu znajdziecie ciekawe opisy i zdjęcia z St. Louis gdzie Anita mieszka ze swoją host family, ale też relacje z Waszyngtonu czy Nowego Jorku. Z bloga dowiesz się też jak wyglądało przygotowanie do wyjazdu Au Pair, jak wybrać prezenty dla rodziny i wiele innych rad dla przyszłych operek

Z bloga Anity: Nie jest to może Nowy Jork albo San Francisco ale każde miasto ma swoje atrakcje i uroki. Niedługo mam nadzieje wybrać się na kolejna wycieczkę po tym pięknym mieście” Moja hostka to chyba spełnienie marzeń! Jest niesamowita, zawsze wesola, można z nia o wszystkim porozmawiać…”

11. The Real Life of a fantastic Dreamer - www.sophielourence.blogspot.com

Marzysz o wyjeździe do Szwajcarii? Zajrzyj na bloga Sophie, Au Pair w Szwajcarii, która z pasją poznaje i opisuje ten niewielki kraj łączący kulturę włoską, niemiecką, angielska i francuską. Poznaj piękno Szwajcarii oczami Au Pair blogerki!

Z bloga Sophie: "Basel, to miasto, które podoba mi się najbardziej ze wszystkich Szwajcarskich miast w jakich byłam... choć jego nazwa brzmi bardzo nieładnie, miasto jest bardzo klimatyczne. Zurich wydaje mi się w każdym miejscu taki sam, a Basel jest zróżnicowane - tu kolorowe stare domki nad rzeką, tu stare miasto i tory tramwajowe. Bazylea - polska nazwa Basel, brzmi o wiele przyjemniej!"

12. My Au Pair Story  www.ownaupairstory.blogspot.com

Dla tych którzy chcą zamiast  czytania relacji z pobytów preferują oglądnie inspirujących zdjęć znaleźliśmy  kolejny blog! Aneta potrafi uchwycić swoim aparatem wszystko to, co napotyka na swojej drodzeJ . Piękne widoki, ciekawe relacje i opinie to tylko część tego co można tam znaleźć. Nie jest to typowy blog Au Pair ale  podróżniczki, która dzięki udziałowi w programie Au pair w USA zwiedza bardzo interesujące zakątki tego kraju!

Z bloga Anety: „Czyli z serii operki wyjeżdżają na wakacje. Po prawie pół roku ciężkiej pracy, nadszedł czas, żeby odpocząć. Podziwiać widoki tropikalnej wyspy, nieprzestawalnie mówić "woooow", nic nie robić i czuć się cudnie! Nie wyobrażałam sobie lepszego miejsca, żeby spędzić urlop, mieszkając w Californii. Dlaczego Hawaje? Bo blisko z San Francisco;) , bo z Polski za daleko i nigdy bym tam nie dotarła, no i ciepło, słońce, plaża. Co więcej do szczęścia potrzeba. Idealne miejsce, idealne wakacje..”

 

 ► Au Pair to praca połączona z nauką i zwiedzaniem
► 3- 12 mies. pobyty edukacyjne u rodzin za granicą!
► AU PAIR 15 krajów na świecie do wyboru! USA, UK,  Włochy, Hiszpania, Szwajcaria...
► Kursy językowe + zamieszkanie u rodziny za granicą
► Cotygodniowe kieszonkowe
► Bezpłatne zakwaterowanie + wyżywienie
► Bezpłatny przelot /większośc ofert!
►Opieka biura partnerskiego  w czasie pobytu Au Pair
► Prowork posiada ponad 15 lat doświadczenia w doborze rodzin i pobytów Au pair na całym świecie!
  

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair