Professional Au Pair w USA 2017

Zostań Au Pair Pro w USA nowość! Program Au Pair Professional USA  z Prowork Au Pair 

Posiadasz profesjonalne doświadczenie i/lub wykształcenie związane z opieką czy pracą z dziećmi? Zostań Au Pair Professional i wyjedź na roczny kontrakt do Stanów Zjednoczonych. Programu Au Pair Professional w USA skierowany jest do młodych osób z kierunkowym wykształceniem i/lub profesjonalnym doświadczeniem umożliwiającym sprawowanie opieki nad dziećmi z różnego rodzaju dysfunkcjami czy niepełnosprawnością fizyczną lub intelektualną. Rodziny amerykańskie poszukujące Au Pair Professional zapewniają pełne przeszkolenie i wsparcie oraz możliwość aktywnego asystowania w zajęciach terapeutycznych podopiecznego i zdobywania  profesjonalnego doświadczenia zawodowego a jednocześnie codziennego szkolenia j. angielskiego. Po zakończeniu kontraktu Au Pair Professional otrzymuje certyfikat zawodowy potwierdzający zdobyte kwalifikacje. Au Pair Professional, w odróżnieniu od standardowego pobytu jako Au Pair w USA, otrzymuje wyższe kieszonkowe, które wynosi 277 USD/tygodniowo i zdobywa profesjonalne doświadczenie związane z profesjonalną opieką/terapią dla dzieci.

Długość pobytu w programu Au Pair Pro w USA

12 miesięczny kontrakt z rodziną amerykańską jako Au Pair Professional w USA z możliwością przedłużenia o kolejne 6, 9 lub 12 miesięcy. Jest to legalny pobyt na podstawie wizy J1 skierowany do młodych osób z profesjonalnym wykształceniem i lub doświadczeniem związanym z opieką nad dziećmi, w tym dziećmi z dysfunkcjami i niepełnosprawnością fizyczną czy intelektualną.

Wymagania dla uczestników Au Pair Pro w USA 

 • wiek 18-26 lat (wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami) 
 • ukończona szkoła średnia
 • komunikatywny angielski
 • prawo jazdy ( b. niewielka ilość ofert bez wymaganego prawa jazdy)
 • Au Pair Proffesional wymagane doświadczenie ( opcja A lub B do wyboru):
A. wykształcenie kierunkowe związane z opieką lub edukacją (pedagogika, psychologia, pielęgniarstwo, rehabilitacja, fizjoterapia lub podobne kierunki) + 400 godzin poświadczonego doświadczenia w opiece nad dziećmi ( opieka/praktyki)
B. minimum roczne profesjonalne doświadczenie związane z pracą z dziećmi jako nauczyciel/terapeuta/niania/asystent/pielęgniarz/pielęgniarka. Mile widziane dodatkowe doświadczenie związane z pracą z dziećmi na koloniach, obozach, turnusach rehabilitacyjnych czy praca z dziećmi w ramach praktyk lub woluntariatu  + 2000 godzin poświadczonego doświadczenia w opiece nad dziećmi ( opieka/praktyki)
Zatem jako Au Pair Professional  w  USA musisz mieć wykształcenie kierunkowe + min 400 godzin doświadczenia z dziećmi  lub min roczne doświadczenie z dziećmi i min. 2000 godzin poświadczonego doświadczenia z dziećmi

Warunki pobytu jako Au Pair Pro w USA

bezpłatny przelot w obie strony z/do Polski do /z USA. Do wyboru  możliwość wylotu z Warszawy lub innych miast w Polsce
 • własny pokój i całodzienne wyżywienie
 • kieszonkowe Au Pair Pro w USA to 277 USD tygodniowo czyli ponad 14 400 USD rocznie 
 • jednorazowe stypendium 500 USD na koszty nauki/kursy językowe
 • ubezpieczenie zdrowotne
 • szkolenie online dla kandydatów Programu Au Pair Pro w USA
 • 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu
 • możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc i wykorzystania tego czasu na podróże i zwiedzanie 
 • możliwość przedłużenia wizy i legalnego pobytu w rodzinie o kolejne 6/9/12 miesięcy. 
 • pomoc i opiekę partnerskiego biura, opiekę lokalnego opiekuna  oraz spotkania z innymi Au Pair w danym rejonie
 • Certyfikat po zakończeniu kontraktu potwierdzający  roczne profesjonalne doświadczenie zawodowe w Stanach Zjednoczonych

Obowiązki Au Pair Pro w USA

 • pobyt w rodzinie amerykańskiej przez 12 miesięcy (z możliwością bezpłatnego przedłużenia pobytu o kolejne 6/9/12 miesięcy)
 • zapewnienie rzetelnej i troskliwej opieki nad dziećmi przez max. 45 godzin tygodniowo, nie więcej niż 10 godzin dziennie 
 • nauka na kursach językowych bądź innych 

Kursy językowe

Wszystkie osoby wyjeżdżające jako Au Pair i Au Pair Pro w USA mają obowiązek uczęszczania na kursy językowe. Dobór szkoły, rodzaj kursu i jego intensywność zależą od indywidualnej decyzji Au Pair oraz od obowiązków ustalonych z rodziną. Polecamy wybranie kursów przygotowujących do zdania międzynarodowych egzaminów.

Jak zostać Au Pair Professional w USA

Jeśli marzysz o wyjeździe do USA i chcesz zostać Au Pair Professional w USA, zarejestruj się na stronie Prowork/Rejestracja lub skontaktuj się z konsultantką Prowork i sprawdź czy możesz zostać Au Pair Professional w USA:
email: rekrutacja@prowork.com.pl
skype: rekrutacja_prowork

 

 ZOSTAŃ Au Pair Pro w USA z Prowork!

Nowa opcja programu Au Pair w USA dla osób z profesjonalnym wykszałceniem i lub doświadczeniem w pracy /opiece nad dziećmi!

Jeśli studiujesz pedagogikę, psychologię, pielęgniarstwo, fizjoterapię lub pokrewny kierunek i chcesz zdobyć profesjonalne doświadczenie w pracy z dziećmi , skontaktuj się z Prowork i zostań Au Pair Pro w USA! 

Obecnie prowadzimy rekrutację na wyjazdy do programu 
Au Pair Professional w USA 2017!

Czekamy na Twoje opinie i zapytania! Jeśli chcesz zostać Au Pair w USA z Prowork Au Pair prześlij swoje zgłoszenie na Prowork/Rejestracja


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair