Program Au Pair USA 2018 - spotkania informacyjne w biurze Prowork w Warszawie

2018 AuPair  LIVE na Instagram:prowork.aupair  spotkania informacyjne dla kandydatów na Au pair USA 2018  Terminy spotkań LIVE na Instagramie z byłymi AuPair i Q&A o Au Pair USA podajemy na bieżąco na Instagramie i Facebooku!
Wiecej info i wstępna rejestracja na www.prowork.com.pl 

Chcesz uczyć się i pracować w Stanach Zjednoczonych?
Masz 18-27 lat, znasz angielski, prawo jazdy i doświadczenie z dziećmi? Skorzystaj z oficjalnego programu wymiany kulturowej i  wyjedź na roczny kontrakt  do USA  jako Au Pair! 

Zapraszamy też na  cotygodniowe spotkania informacyjne „ Program  Au Pair w USA ”, które odbywają się w  biurze Prowork  w Warszawie, ul. Warecka 8/46, I p. (lokalizacja centrum Warszawy, stacja metra NOWY Świat Uniwersytet).

Termin spotkań :  zapraszamy w  każdy czwartek w godz. 15.00 -16.30

Kto może zostać Au Pair w USA? Jakie są koszty wyjazdu Au Pair? Czy mogę wyjechać z koleżanką?  Czy Au Pair  to dobry plan na „Gap year”?  Dlaczego warto wybrać wyjazd Au Pair do USA?

Konsultantka  ds. wyjazdów Au Pair w Prowork   wyjaśni  zasady pobytów  Au Pair i odpowie   na wszystkie  Twoje pytania. Zapraszamy również rodziców osób zainteresowanych  udziałem  w  Programie Au Pair USA za pośrednictwem  Prowork. Nie musisz się umawiać na spotkanie, warto jednak przysłać maila z potwierdzeniem uczestnictwa.

Jeśli chcesz odwiedzić nas  w innym terminie,  wystarczy podać  mailem lub telefonicznie proponowany  termin - czekamy na Ciebie od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00.

Osoby spoza   Warszawy zapraszamy  na wirtualne spotkania  i rozmowę wideo  Skype!

Program Au Pair USA 2018 w skrócie:

Roczny kontrakt   Au Pair w USA i pobyt u rodziny amerykańskiej,  gdzie pomagasz w opiece nad dziećmi i uczysz się angielskiego! Rodzina goszcząca opłaca dla Ciebie koszty przelotu do/z USA i  naukę angielskiego w amerykańskim college’u. Otrzymujesz też kieszonkowe na swoje wydatki w wysokości  790 USD/miesiąc.  Łącznie  Au Pair  w USA zarabia ponad 10 000 USD rocznie!
Biuro Au Pair Prowork posiada ponad 19 lat doświadczenia w organizacji wyjazdów za granicę. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem organizacji  amerykańskich w Polsce, w tym fundacji INTEREXCHANGE z Nowego Yorku i APC z San Francisco. Po zgłoszeniu do Programu Aupair USA z Prowork wybierasz, która organizacja w USA będzie realizowac Twoj pobyt w USA.

Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce   Au Pair USA

Zobacz także:

→ Au Pair USA – spotkanie informacyjne

→ AuPair najlepsze Blogi, relacje i zdjęcia z pobytów Au Pair w USA i innych krajach
→ Au Pair Europa opis Kieszonkowe: 790 USD/mies.
Kursy językowe opłacane przez rodzinę
Bilety opłacane przez rodzinę
2 tygodnie płatnego urlopu
Pełne ubezpieczenie dla Au Pair w USA bez żadncych dopłat! Teraz polisa dla AuPair USA na 1.000 000 USD za "0" zł 
 

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair