Au Pair USA agencja i jakie biuro wybrać

Będę Au Pair USA. Jaką agencję au pair mam wybrać?

Przy wyborze agencji na wyjazd Au Pair w USA warto szczegółowo porównać dostępne oferty.

Warunki pobytu dla Au Pair w USA są zawsze takie same niezależnie od agencji pośredniczącej. Zatem zgodnie z regulacjami Departamentu Stanu w USA standardowo jest zagwarantowane: kieszonkowe 198 USD/tydz, bezpłatny przelot w obie strony, dopłata do kursów językowych, opieka lokalnego koordynatora i długość kontraktu 12 m-cy (+ możliwość przedłużenia o kolejne okresy do 12 miesięcy).
W Stanach Zjednoczonych pośrednictwem w organizowaniu legalnych pobytów Au Pair mogą się zajmować tylko organizacje desygnowane przez Departament Stanu w USA. Nawet w przypadku znalezienia rodziny bezpośrednio przez portale internetowe wasza host family musi się zarejestrować w jednej z uprawnionych agencji aby załatwić formalności. Kandydatka natomiast musi zgłosić się odpowiednio po polskiego biura. Biuro Prowork wraz z partnerskimi organizacjami w USA równiez realizuje wyjazdy zwane "prematch", gdzie Au Pair poznała już swoją host family przed złożeniem aplikacji.
Podsumowując otrzymanie wizy i legalny wyjazd Au Pair do USA jest możliwe tylko za pośrednictwem wybranej przez was agencji.
Biuro Prowork jest oficjalnym wieloletnim przedstawicielem w Polsce 2 organizacji amerykańskich i możesz wybrać, który organizator najbardziej Ci odpowiada:
1. Fundacja INTEREXCHANGE  z siedzibą w Nowm Yorku, która gwarantuje TERAZ bezpłatnie UBEZPIECZENIE rozszerzone na 1.000 000 USD na cały rok pobytu w USA.
Ponadto wyjeżdzając z Prowork i IE masz zapewnione Szkolenie Au Pair Orientation w sercu Manhattanu, w hotelu zlokalizowanym tuż przy Time Square! Oferty rodzin z Nowego Jorku i całych Stanów.
2. Organizacja APC z siedzibą w San Francisco, która zapewnia bezpłatnie ubezpieczenie rozszerzone na 500 000 USD; oferty rodzin z Kaliforni i całych Stanów.

Poza opisanymi powyżej warunkami pobytu jako Au Pair w USA, które są zapewnione niezależnie od organizatora, przy wyborze agencji pośredniczące warto porównać:

1. Ubezpieczenie! - jest to niezwykle ważny punkt w waszym kontrakcie AU Pair USA. Niektóre biura oferują tylko podstawowe ubezpieczenie, które jest absolutnie niewystarczające do bezpiecznego pobytu w USA. Zwykłe złamanie ręki czy nogi może kosztować wiele tysięcy dolarów, które AU Pair musiałaby zapłacić sama w przypadku braku odpowiednio wysokiego ubezpieczenia. Zatem upewnij się czy oferowane ubezpieczenie jest odpowiednio wysokie aby zabezpieczyć koszty ewentualnego leczenia. W opinii Prowork, zgodnie z naszymi wieloletnimi doświadczeniami ubezpieczenie dla Au Pair  w USA powinno być w wersji rozszerzonej.
Przykładowo ubezpieczenie oferowane w standardowym pakiecie przez firmę INTERECHANGE, której przedstawicielem w Polsce jest Prowork - gwarantuje  koszty leczenia podczas całego pobytu Au Pair w USA na wartość 1 miliona dolarów.  Zobacz – warunki ubezpieczenia zapewnione bezpłatnie  dla Au Pair w USA.
Za ubezpieczenie w wersji rozszerzonej na 1. 000 000 usd płacisz "0" zł z agencją Prowork Au Pair!
Zatem jeśli  znajdziecie wyjazd Au Pair USA z podstawowym ubezpieczeniem, trzeba od razu doliczyć koszt rozszerzonego ubezpieczenia, które w praktyce jest niezbędne aby zapewnić sobie bezpieczny pobyt w USA. W takim przypadku Twój koszt wyjazdu może się podwoić.

2. Koszty  uczestnictwa w programie Au Pair
Twoja  umowa zawierana z biurem Au Pair w Polsce powinna zawierać wszystkie koszty związane z wyjazdem oraz terminy wpłat, jeśli opłaty rozłożone są na raty. Należy sprawdzić czy w umowie nie ma ukrytych kosztów, np. opcji dopłaty za rozszerzone ubezpieczenie czy dojazdu na odległe lotnisko.
Au Pair wyjeżdzające z Prowork Au Pair mają do wyboru wyloty do USA  z pięciu miast: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk i Berlin.
Promocje Au Pair – Jeśli planujesz wyjechać do USA jako Au Pair warto korzystać z okresowych promocji organizowanych przez sprawdzone biura Au Pair.  Prowork Au Pair oferuje stałe zniżki: 
► za polecenie koleżanki - otrzymujesz 100 zł  za polecenie każdej osoby
► rabat za ponowny wyjazd z Prowork Au Pair - 200 zł
i okresowe promocje na wyjazdy Au Pair do wielu krajów na świecie.  Zapraszamy i czekamy na Twoje opinie i zapytania. Obserwuj aktualne promocje z Prowork Au Pair na 
facebooku i Instagramie: proworkaupair
3. Terminy /forma płatności program Au Pair USA z Prowork
Całkowita opłata za udział w programie Au Pair w Prowork wynosi  tylko 1190 zł jest podzielona na 2 dogodne raty:
190 zł po złożeniu kompletnej aplikacji i pozostała kwota po Twojej akceptacji rodziny. Wszystkie koszty są dokładnie określone w umowie, nie zaskoczymy Cię dodatkowymi kosztami ubezpieczenia. Zgodnie z umową w możesz też zrezygnowac z wyjazdu w przypadku braku odpowiedniej oferty w określonym czasie.

Poświęcamy dużo czasu aby zająć się indywidualnie każdą aplikacją i sprawnie pomóc w najlepszym doborze rodziny. Wyjazd Au Pair wymaga zaangażowania zarówno ze strony Au Pair jak i naszej agencji zatem decyzja o rocznym wyjeździe do USA nie może być zgłoszeniem 'na próbę".
Jeśli chcesz spędzić rok w Stanach jako Au Pair  chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

 Zapraszamy na cotygodniowe spotkania informacyjne w biurze Prowork dla osób planujących wyjazd Au Pair w USA czy w Europie.  Zapisz się na spotkanie informacyjne Au Pair w Prowork , adres biura ul. Warecka 8/46 Warszawa email: rekrutacja@prowork.com.pl

Prowork, ponad 19 lat  doświadczenia. Program Au Pair i  wymiana kulturowej do wielu krajów na świecie. Prowork Au Pair Poland, cultural exchange and Au Pair Program in many countries around the world.

 Dołącz do Nas i oglądaj filmy/zdjęcia/relacje Au Pair  śledź snapy i Au Pair blogi na żywo! 

Instagram: prowork.aupair 
Snapchat: proworkaupair

Dołącz do Nas i oglądaj filmy/zdjęcia/relacje Au Pair  śledź snapy i Au Pair blogi na żywo!
Instagram: prowork.aupair 
Snapchat: proworkaupair

    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair