Au Pair promocje 2018 z Prowork Au Pair

Aktualne wyjazdy Au Pair promocyjne oferty z Prowork Au Pair 2018
Planujesz wyjazd językowy Au Pair za granicę po maturze 2018 lub studencki Gap year?
Jak wyjechac jako au pair za granicę? 
Jak łatwo i bezpiecznie wyjechać za granicę? Zostań Au Pair i zamieszkaj z rodziną obcojęzyczną za granicą. Program Au Pair to najlepsze wyjazdy językowe dla młodych osób i możliwość skutecznej nauki j. obcego w naturalnym środowisku. Jak przełamać barierę językową i płynnie mówić po angielsku, francusku, niemiecku czy hiszpańsku ? Wyjazd Au Pair gwarantuje dla Ciebie skuteczną nauke języka i wspaniałą przygodę podczas Twojego pobytu Au pair za granicą.  Agencja Au Pair Prowork od 1999 roku zajmuje się organizowaniem wyjazdów Au Pair do USA, Anglii, Szwajcarii,  Francji i wielu innych krajów.  Zaplanuj swój wyjazd Au Pair za granicę i skorzystaj z naszych specjalnych ofert promocyjnych dla przyszłych Au pair 2018! Jak zostać Au Pair i złożyć aplikację? Pierwszy krok to wstępna rejestracja na stronie Prowork

Prowork Au Pair aktualne promocje Au Pair 2018 


1. AuPair w Londynie TERAZ promocja tylko 299 zł z Prowork Au Pair

Zostań Au Pair w Londynie i szlifuj Angielski z Native Speakerami! Bezpłatny przelot do UK i opłacony kurs angielskiego 240 funtów/rok. Teraz koszt tylko 299 zł, płatne po znalezieniu host family! Prosta procedura i dużo rodzin z Londynu i okolic. Zostań Au pair i zamieszkaj z angielską rodziną! Wstępna rejestracja www.prowork.com.pl  Instagram: prowork.aupair 

2. Au Pair z Prowork ponowny wyjazd - stały rabat 200zł! Jeśli korzystałaś/łeś już z wyjazdu Au Pair z agencji Prowork i po zakończonym kontrakcie planujesz przygodę au pair  ponownie - prześlij maila na biuro@prowork.com.pl aby otrzymać rabat 200 zł dla  Prowork AuPair Again :-) 

3. AUPAIR Rabaty dla koleżanek! Wyjedź z koleżanką i zgarnij 100 zł rabatu! Za każde kolejne też polecenie otrzymujesz rabat 100zł!
Możesz zgłosić koleżankę/ki w dowolnym czasie od zgłoszenia do Twojego wyjazdu Au Pair!  Prowork AuPair RABATY dla koleżanek dotyczy wszystkich wyjazdów AuPair USA i Au Pair Europa! Zostań Au pair z Prowork i zgarniaj rabaty!
4. Ponadto różne aktualne promocje i zniżki dla maturzystów i studentów
na wyjazdy AuPair USA 2018 z Prowork AuPair  dostępne na naszych profilach social media!  Planujesz Gap Year USA 2018 ? Zgarnij rabat czy zniżkę i leć do Stanów na rok jeszcze taniej! Obserwuj nas i wyberz zniżkę i najlepszą promocję au pair USA dla siebie:
Planujesz Gap Year USA 2018? Obserwuj te strony koniecznie:
1. Instagram: prowork.aupair
2. Facebook: prowork aupair agency
3. YouTube:   Prowork Au Pair Agency Poland 
 ► Au Pair to praca połączona z nauką i zwiedzaniem
► 3- 12 mies. pobyty edukacyjne u rodzin za granicą!
► AU PAIR wiele krajów na świecie do wyboru! USA, UK, Włochy, Hiszpania,  Szwajcaria...
► Kursy językowe + zamieszkanie u rodziny za granicą
► Cotygodniowe kieszonkowe
► Bezpłatne zakwaterowanie + wyżywienie
► Bezpłatny przelot /większośc ofert!
►Opieka biura partnerskiego  w czasie pobytu Au Pair
► Prowork posiada ponad 19 lat doświadczenia w doborze rodzin i pobytów Au pair na całym świecie!
  

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair