babysitting / niania na telefon

Jeśli szukają Państwo niani do pomocy w opiece nad dziećmi dorywczo, w nieregularnych godzinach np. wieczorami, w weekendy, podczas różnych uroczystości i imprez (przyjęcia weselne, bankiety itp),  wyjazdów służbowych czy choroby dziecka proponujemy ofertę:

Usługa babysitting/ "niania na telefon"

W ramach tej usługi rekrutujemy indywidualnie dla Państwa nianię, która będzie mogła opiekować się Państwa dziećmi "na żądanie", każdorazowo po wcześniejszym umówieniu się telefonicznie z kandydatką. W celu większej dyspozycyjności i niezawodności mogą Państwo wybrać 2 kandydatki jednocześnie  i korzystać z ich pomocy w dowolnym wymiarze. Rozliczenie bezpośrednio z opiekunką wg ustalonej stawki godzinowej.
Korzyści:
- zapewniona opieka w nieregularnych godzinach 
- możliwość bezpośredniego i szybkiego kontaku z wybraną nianią (czy 2 osobami)   i zapewnienie opieki w określonym czasie
- dziećmi opiekuje się zawsze ta sama osoba (czy 2 osoby), którą mamy możliwowść wcześniej poznać i zaakceptować.
- możliwość 3-krotnego wyboru opiekunek w przypadku rezygnacji czy braku możliwości korzystania z pomocy wybranej osoby w ramach abonamentu. 
Zapewniamy dobór kandydatów pod względem oczekiwanych umiejętności               i kwalifikacji, a także dogodnej lokalizacji ( ułatwiającej dojazd do rodziny oraz dyspozycyjność).


 

 
 

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair
created by Lamers.pl