Au Pair Belgia
Au Pair Belgia
 

Wyjazd jako Au Pair do Belgii to doskonała możliwość  poznania tego pięknego, wielokulturowego  kraju i nauki j. angielskiego, flamandzkiego czy francuskiego. Pobyt w belgijskiej rodzinie to nie tylko możliwość nauki języka, ale okazja do wielu podróży po Europie ze względu na dogodne połączenia i łatwy dojazd do Paryża, Londynu i innych miast. Osoby marzące o karierze w licznych organizacjach międzynarodowych, czy w parlamencie europejskim bedą mogły z bliska poznać kulturę Belgii i na co dzień szlifować języki obce! W Belgii oferujemy mozliwość wyjazdu do rodzin francuskojęzycznych, anglojęzycznych jak również do rożnorodnych rodzin międzynarodowych ( angielskie,  amerykańskie, włoskie ) zamieszkujących na stałe w Brukseli, Antwerpii, Bruggie czy innych miastach Belgii. Wyjazdy organizowane przez cały rok/ wyjazdy w dowolnych terminach na pobyty od 6 do 12 m-cy. Pobyt u rodziny można również w dowolnym czasie skrócić (obowiązuje 2 tygodniowy okres wypowiedzenia).

Goszcząca rodzina z Belgiii zapewnia dla Au Pair w Belgii
• 6 - 12 miesięczne pobyty/kontrakty Au Pair 
• bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
• własny pokój (internet i skype w pokoju)
kieszonkowe dla Au Pair od 450 Euro /miesięcznie ( Au Pair Plus - wyższe kieszonkowe)
bezpłatne kursy językowe 2 x 3 godz/tydz (do wyboru  j.angielski, francuski, niemiecki)
• bezpłatny przelot z Polski do Belgii
• 2 tygodnie płatnego urlopu
 ubezpieczenie medyczne
Wymagania
- wiek 18- 26 lat - znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego lub francuskiego
- doświadczenie w opiece nad dziećmi
- osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna
- ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. 

Jeśli chcesz zostać Au Pair w Belgii, prześlij swoje zgłoszenie. Zapewniamy pomoc w sprawnym zogranizowaniu wyjazdu i doborze odpowiedniej rodziny. Wyjazd jako Au Pair to doskonała możliwość biegłego opanowania j. obcego! Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!  Zapewniamy profesjonalną i przyjazną pomoc w doborze rodziny oraz opiekę i pomoc  partnerskiego biura podczas całego pobytu w Belgii.

Na stronach Prowork prezentujemy wybrane aktualne oferty rodzin poszukujących Au Pair.
W bieżącej ofercie dostęna znacznie większa ilość rodzin / na bieżąco jest zmieniania i aktualizowana. Dobór rodzin zawsze jest indywidualny w zależności od kwalifikacji i referencji kandydatów i rodzin goszczących. Przeglądaj oferty wybranych rodzin w Belgii!

AU PAIR BELGIA
► Kieszonkowe: 450 Euro/mies.
► Kursy językowe opłacane przez rodzinę
► Bilet do Belgii opłacany przez rodzinę
► 2 tygodnie płatnego urlopu

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair