informacje dla kandydatów
Opieka nad dziećmi i domem /oferty w Warszawie 
Posiadamy oferty rodzin w Warszawie (głównie Mokotów, Wilanów, Konstancin),        w tym rodzin międzynarodowych.
Jeśli masz doświadczenie w opiece nad dziećmi i/ lub prowadzeniu domu       i chcesz pracować dla rodzin w Warszawie, prześlij swoją aplikację. 

Opieka nad dziećmi
– w zależności od wymogów rodzin możliwość pracy jako niania przy opiece nad dziećmi na pełny etat, część etatu, opiekę czasową (babysitting). Niektóre oferty łączą pomoc w opiece nad dziećmi i domem.
W przypadku pracy dla rodzin międzynarodowych w Warszawie dodatkowo wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego czy innego języka obcego.
Prowadzenie domu – oferty związane ze sprzątaniem, prasowaniem, gotowaniem, robieniem zakupów. Możliwe oferty na pełny etat lub określoną ilość godzin.             W przypadku pracy dla rodzin międzynarodowych wymagana jest znajomość języka obcego.
Niektóre z rodzin oferują możliwość podjęcia pracy z zamieszkaniem (live-in).  Zobacz aktualne oferty w branży opieka nad dziećmi i domem.

Wymogi dotyczące kandydatów
-doświadczenie w opiece nad dziećmi / w prowadzeniu domu
- referencje od poprzednich pracodawców
- osoba niepaląca
dodatkowe kwalifikacje preferowane przez pracodawców:
-znajomość języków obcych
- prawo jazdy
- wykształcenie kierunkowe
- udokumentowane doświadczenie w pracy za granicą
Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania podjęciem pracy u rodzin na terenie Warszawy prosimy o zarejestrowanie się w naszym serwisie www.prowork.com.pl i przesłanie aplikacji na wybrane stanowisko /stanowiska.
Po otrzymaniu aplikacji rozpatrujemy zgłoszone kandydatury pod kątem wymogów danej oferty i w przypadku dalszego etapu rekrutacji zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną w naszym biurze. Następnie wybrane osoby umawiamy na spotkanie    z pracodawcą/rodziną.
Okres oczekiwania na oferty/zatrudnienie 
Uzależniony ściśle od kwalifikacji i umiejętności kandydatów. Osoby z dobrymi kwalifikacjami popartymi referencjami i znajomością języka angielskiego mają szansę na podjęcie ciekawej pracy w krótkim czasie. 

Kandydaci zarejestrowani w naszym serwisie mogą wielokrotnie aplikować na wybrane stanowiska. Informacja o nowych ofertach w naszym serwisie jest przesyłana automatycznie dla zarejestrowanych użytkowników.Chcesz pracowac jako NIANIA /OPIEKUNKA?

Wyślij CV!


OPIEKA NAD DZIEĆMI I DOMEM. Aktualne oferty pracy w  Warszawie

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair
created by Lamers.pl