Dla pracodawców

Prowork - oferta dla pracodawców

Firma oferuje profesjonalne usługi rekrutacyjne i doradztwo personalne zarówno dla firm jak i osób prywatnych w Polsce i za granicą. Prowork posiada ponad 13 lat doświadczenia na rynku i specjalizuje się w rekrutacji w zawodach związanych      z opieką nad dziećmi i opieką medyczną oraz organizuje wyjazdy w ramach Programu Au Pair. Gwarantujemy wysoki poziom usług, terminową i przyjazną obsługę dostosowaną do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

 Nasza oferta obejmuje:

● Usługi B2B dla firm rekrutacyjnych w kraju i zagranicą
Oferta stałej współpracy i możliwość przeprowadzania samodzielnych projektów rekrutacyjnych zgodnie z wymogami klientów. Obsługa projektów rekrutacyjnych     w branżach: opieka medyczna, opieka nad dziećmi/domem. Współpracujemy         z indywidualnymi pracodawcami i firmami rekrutacyjnymi za granicą.

●Usługi rekrutacyjne i doradztwo dla rodzin i firm w branży prywatna opieka nad dziećmi i domem / edukacja
Współpracujemy m.in. ze szkołami międzynarodowymi, firmami relokacyjnymi, firmami świadczącymi usługi concierge oraz klientami korporacyjnymi. Specjalizujemy się w rekrutacji personelu dwujęzycznego m.in. dwujęzyczne nianie (bilingual nannies and governesses) dla prywatnych pracodawców w Polsce             i w Europie.
Szczegółowa oferta w dziale Nianie Warszawa

●Usługi rekrutacyjne i doradztwo personalne dla indywidualnych pracodawców w kraju i za granicą
Selekcja i dobór pracowników zgodnie z indywidualnymi wymogami, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, testy językowe i zawodowe.
 

Gwarantujemy przyjazną obsługę dla klientów w Polsce i zagranicą oraz konkurencyjne koszty usług. Oferujemy bezpłatne konsultacje i doradztwo dla pracodawców planujących zatrudnienie nowych pracowników.
 

W przypadku zainteresowania naszymi usługami, prosimy o kontakt mailowy:

a.kaczorowska@prowork.com.pl lub kontakt telefoniczny z naszym biurem.

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair