Au Pair USA z Prowork Au Pair
Udział w  programie AU PAIR  do USA  z firmą PROWORK Au Pair to: 

1. Najniższe koszty uczestnictwa na polskim rynku
→ Najniższe opłaty programowe – zobacz aktualne promocje 
→ Nie wnosisz żadnych opłat depozytowych 
→ Brak dodatkowych opłat za ubezpieczenie rozszerzone - polisa na 500 tys. usd "0"zł 
Większość kosztów pokrywa rodzina amerykańska i gwarantuje Ci m.in. bezpłatny przelot w obie strony, szkolenie w NY, rozszerzony pakiet ubezpieczeniowy. 
→ Mamy w ofercie specjalistyczny progra Au Pair  USA Professional skierowany dla osób , które chcą połaczyć wyjazd językowy z praktyką zawodową. Jełśi studiujesz pedagogikę, pielęgniarstwo, fizjoterapię - Program Au Pair Pro  USA jest właśnie dla Ciebie! 

2. Jako jedyni, spośród  firm na rynku polskim zajmujących się programem Au Pair USA, oferujemy ROZSZERZONE UBEZPIECZENIE MEDYCZNE bez żadnych dodatkowych opłat. Dla Twojego bezpieczeństwa rozszerzone ubezpieczenie jest niezbędne podczas rocznego pobytu w USA. Sprawdź ile zaoszczędzisz wybierając naszą ofertę! 

3.  Nowoczesny system rekrutacyjny online „AU PAIR ROOM”, który umożliwi Ci śledzenie całej procedury wyjazdu do Stanów na komputerze, w tym min: 
→ expresowy system aplikowania online, cała aplikacja, w tym referencje uzupełniasz online
nie musisz dować żadnych "papierowych" referencji ani jeździć do referentów aby podpisali twoje referencje. Z Prowork Au pair wystarczy, wysłać maila i referencje gotowe!
→ opisy i zdjęcia rodzin oczekujących na Au Pair
→ mapy i informacje dot. rejonu zamieszkania rodzin
→ informacje i kontakty do innych Au Pair przebywających w danym rejonie

4. Gwarantujemy duży wybór rodzin z terenu całych Stanów i mozliowość bezpośredniego kontaktu z wybranymi rodzinami .

5. Podczas całego okresu poprzedzającego wyjazd do USA indywidualnie pomagamy w przygotowaniu aplikacji online i służymy radą i indywidualną pomocą w doborze najlepszej oferty! Indywidualnie przygotowujemy każdego kandydata do rozmowy wizowej. 

6. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem w Polsce amerykańskich organizacji posiadających upoważnienie rządu amerykańskiego do organizowania pobytów Au Pair w tym agencji Au Pair Care będącej jedną z czołowych firm na rynku amerykańskim!!!

7. Zapewniamy przyjazną obsługę i pomoc podczas całego procesu rekrutacji. Nasi konsultanci mają duże doświadczenie w organizowaniu wyjazdów jak i tez posiadają praktyczne doświadczenie w pobytach Au Pair za granicą. Możesz odbyć spotkanie kwalifikacyje w naszym biurze w Warszawie lub z konsultantką Prowork w Twoim mieście( lokalne konsultantki Prowork min.: Poznań, Gdańsk, Szczecin, Łódź, Kraków, Wrocław, Katowice, Rzeszów i inne miasta).

8. Prowork  Au Pair ma 19 letnie doświadczenie w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych na terenie Europy i USA. Specjalizujemy się w organizowaniu wyjazdów językowych au pair 
w USA i innych krajach od 1999 roku i za naszym pośrednictem wyjechało kilka tysięcy osób. Zapraszamy do naszej siedziby w Warszawie przy ul Warecka 8/46 pon pt w godz. 9.00-17. Odwiedź nasze biuro i prozmawiaj osobiście  o wyjazdach AuPair USA.
Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny/skype - również zapraszamy do kontaktu:-)  • AU Pair USA najlpeszy program językowy i praca za granicą
  • Kieszonkowe: 790 USD/mies.
  • Kursy językowe opłacane przez rodzinę
  • Bilety opłacane przez rodzinę
  • 2 tygodnie płatnego urlopu
 

    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair