guwernantka

Praca dla GUWERNANTKI

Zawód guwernantki znów staje się popularny i wraca do łask. W dawnych czasach zamożne rodziny zatrudniały guwernantkę lub guwernera do prywatnej nauki języka francuskiego, muzyki i innych przedmiotów. Rodziny powierzały im nie tylko nauczanie, ale i naukę dobrych manier.

Rodziny, którym zależy na zapewnieniu ekskluzywnej opieki i nauki dla swoich dzieci znów zatrudniają guwernantki i oferują bardzo atrakcyjne warunki zatrudnienia.
Współczesne guwernantki najczęściej uczą swoich podopiecznych języka angielskiego, grają z nimi w golfa czy tenisa, jeżdżą konno czy chodzą na koncerty rockowe. 
Nie zmieniła się jednak ogólna idea zawodu guwernantki – ma to być wykształcona osoba znająca języki obce, która zapewni ekskluzywną prywatną opiekę i naukę dzieci i będzie dbać o ich wszechstronny rozwój i wychowanie na najwyższym poziomie.

Agencja Prowork oferuje pomoc w selekcji i doborze guwernantki czy guwernera.
Kandydaci rekomendowani na to stanowisko mają najwyższe kwalifikacje uprawniające do określenia „guwernantka” m.in.: wykształcenie pedagogiczne, biegłą znajomość min. jednego języka obcego, kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi potwierdzone referencjami, wysoką kulturę osobistą, bogate umiejętności                  i zainteresowania. 

Posiadamy duże doświadczenie w rekrutacji personelu do opieki na dziećmi.
Większość oferowanych przez nas kandydatek zna język angielski i ma bogate doświadczenie, wykształcenie oraz miłą i przyjazną osobowość.
Tylko wybrane osoby pracują jako guwernantki, ale wszystkie są doceniane przez rodziny i uwielbiane przez dzieci.

Zobacz: O guwernantkach w mediach 

Prywatna opieka nad dziećmi i domem. Serwis rekrutacyjny dla rodzin.


 

 
     tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair
created by Lamers.pl