Au Pair Hiszpania

Chcesz się nauczyć hiszpańskiego? Wyjedź jako Au Pair do Hiszpanii!
Pomożemy Ci znaleźć ciekawą rodzinę w Hiszpanii, która zaprosi Cię na pobyt jako Au Pair!  Wybór rodzin z całej Hiszpanii w tym Madryt, Barcelona, Alicante, Sevilla, Malaga  i wiele miast w Hiszpanii. 
Wyjazdy są organizowane przez cały rok w dowolnych terminach na pobyty 6-12 miesięczne. Kontrakt z rodziną goszczącą Au Pair można również w dowolnym czasie skrócić (obowiązuje 2 tygodniowy okres wypowiedzenia).

Rodzina goszcząca w Hiszpanii zapewnia dla Au Pair:
•  6 - 12 miesięczny pobyt  u rodziny jako Au Pair (mozliwość wyjazdu Au Pair do Hiszpanii na dowolną ilość m-cy od 6 do 12 miesięcy)
• bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i wyzywienie)
 Kieszonkowe min 280 Euro/mies.
 opieka medyczna na podstawie karty EKUZ.
Opieka partnerskiego biura w Hiszpanii podczas całego pobytu Au Pair za granicą! 

Obowiązki Au Pair w Hiszpanii
• opieka nad dziećmi/pomoc w drobnych obowiązkach  do 30 godzin tygodniowo
• gotowość do wspólnego zamieszkania z rodziną/uczestniczenia w codziennym życiu rodziny

Kto może zostać Au Pair w Hiszpanii/ warunki uczestnictwa
• Wiek 18- 29 lat
• znajomość angielskiego (preferowana) lub hiszpańskiego
• osoba samodzielna, posiadająca doświadczenie w opiece nad dziećmi
• osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca, niezamężna i bezdzietna
• zainteresowanie kulturą Hiszpanii i chęć do zamieszkania z rodziną w Hiszpanii  min 9 m-cy. Mile widziane osoby z doświadczeniem jako au pair w Anglii czy innych krajach. Teraz możesz poznać Hiszpanię i nauczyć sie drugiego języka!
• ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. 

Kursy językowe
Podczas pobytu Au Pair w Hiszpanii zapewniona jest możliwość uczęszczania na kursy j. hiszpańskiego.  Dobór szkoły, rodzaj kursu i jego intensywność zależą od indywidualnej decyzji Au Pair oraz od obowiązków ustalonych z rodziną. Polecamy wybranie kursów przygotowujących do zdania międzynarodowych egzaminów. Rodzina i lokalna agencja pomaga w wybraniu odpowiedniej szkoły.

Jeśli chcesz zostać Au Pair pracować/ uczyć się języka w Hiszpanii, prześlij zgłoszenie. Zapewniamy pomoc w sprawnym zogranizowaniu wyjazdu i doborze odpowiedniej rodziny. Wyjazd jako Au Pair to doskonała możliwość biegłego opanowania j. obcego! Posiadamy ponad 15 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!  Zapewniamy profesjonalną i przyjazna pomoc w doborze rodziny oraz opiekę i pomoc  partnerskiego biura podczas całego pobytu w Hiszpanii. Au Pair to bezpłatne mieszkanie w i praca przy opiece nad dziećmi, dużo wolnego czasu na naukę języka / studia. Accommodation in Spain /Au Pair /nanny job in Spain / live in au pair job in Spain.


Na stronach Prowork prezentujemy wybrane aktualne oferty rodzin poszukujących Au Pair.
W bieżącej ofercie dostęna znacznie większa ilość rodzin / na bieżąco jest zmieniania i aktualizowana. Dobór rodzin zawsze jest indywidualny w zależności od kwalifikacji i referencji kandydatów i rodzin goszczących. Przeglądaj oferty wybranych rodzin w Hiszpanii!AU PAIR HISZPANIA
► Zostań Au Pair w Hiszpanii! Ucz się hiszpańskiego
► Kieszonkowe: 280-320 euro/mies.
► 2 tygodnie płatnego urlopu/rok
► duzy wybór rodzin z Madrytu i całej Hiszpanii/ wyjazdy przez cały rok!
► Dostępna opcja "Summer Au Pair in Spain" - letnie 1-3 miesięczne  pobyty językowe u rodzin hiszpańskich 

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair