Aplikacja AuPair USA z Prowork AuPair

 Program Au Pair do USA – jak wyjechać o krok po kroku


Chcę byc AU PAIR USA i co dalej? Pierwszy krok to WSTĘPNE zgłoszenie na stronie Prowork AuPair >> prześlij zgłoszenie. Następnie konsultantka z Prowork zadzwoni do Ciebie w celu szczegółowego omówienia zasad wyjazdu, wymaganych formalności I odpowie na Twoje pytania.

Podczas całego przygotowania do wyjazdu będziemy z Tobą w stałym kontakcie i pomożemy Ci w najlepszym przygotowaniu dokumentów i doborze rodziny. 

Au Pair USA  jak wyjechać krok po kroku:

  1. Aplikacja Aupair - Po wstępnym zgłoszeniu otrzymujesz umowę i loginy do Twojej Aplikacji Au Pair "ONLINE AU PAIR ROOM" Z Prowork Au Pair cała aplikacja Aupair USA, w tym referencje, jest online, zatem możesz szybko i samodzielnie uzupełnić formularze i dodac wymagane dokumenty.
    Ważne! Przed złożeniem aplikacji zapraszamy Cię na osobiste spotkanie w naszym biurze w Warszawie lub z lokalną konsultantką w Twoim mieście/lokalne konsultantki Prowork m.in.:  Kielce,Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Poznań, Zielona, Toruń, Kraków, Rzeszów, Świętochłowice, Chorzów,  Katowice, Szczecin, Lublin, Białystok, Szczecin
  2. Wybór i akceptacja rodziny / oferty rodzin amerykańskich i bezpośrednie kontakty mail/Skype - na tym etapie możesz obserwować cały proces doboru rodzin w Twoim profilu online
  3. Wiza amerykańska /pomoc ze strony Prowork w procedurze wizowej. Na podstawie formularza DS.-2019 otrzymujesz wizę J1. Decyzja o wydaniu wizy jest podejmowania w dniu rozmowy w ambasadzie / konsulacie amerykańskim.
  4. Wylot do rodziny w USA - otrzymujesz bilety lotnicze i w ustalonym termnie lecisz do Stanów i rozpoczynasz swój rok jako au pair w Stanach!

Podczas  procesu doboru rodziny możesz korzystac z systemu online”Au Pair Room”, przeglądać aplikacje rodzin, które się z Toba kontaktują, aktualizowac swoje dane itd.
 
Oferty rodzin amerykańskich (host families/różne lokalizacje w USA) dostępne są przez cały rok i średni czas oczekiwania na wyjazd wynosi 6 - 8 tygodni od czasu złożenia pełnej aplikacji w systemie „Au Pair Room”.  Jednak zalecany termin złożenia aplikacji to min 12 tyg. przed planowanym wyjazdem.

Au Pair USA - Aplikacja i wymagane dokumenty 

Loginy do Twojej Aplikacji AU
 PAIR USA online"Au Pair room" otrzymasz mailem po wstępnej akceptacji do udziału w programie Au Pair USA z Prowork Au Pair.

Twoja aplikacja Au Pair USA będzie zawierać:

 1.  Formularz Au Pair online Au pair Room/uzupełniasz w j. angielskim

2.  Referencje ONLINE /poświadczenia doświadczenia w opiece nad dziećmi - dodajesz samodzielnie informacje o Twoim doświadczeniu i podajesz adres email osoby, która potwierdzi (mailem) Twoje doświadczenie. Nie wymagamy żadnych "papierowych" dokumentów.

3.   Zdjęcia - dodajesz kilka zdjęć online (z rodziną, dziećmi, przyjaciółmi itp.) Mile widziane dodanie krótkiego filmiku video ( 2-3 minuty)

5.  Formularz medyczny od lekarza rodzinnego ( druk do pobrania z Twojego profilu)

6.  Zaświadczenie o niekaralności

7.   Kopia paszportu i prawa jazdy

8.   Umowa z Prowork  AU PAIR i organizatorem amerykańskim.

 ap      Twoja aplikacja Au Pair z Prowork jest online i możesz ją uzupełnić      b. szybko + dodac kilka zdjęć i dokumenty! Tylko od Ciebie zależy      kiedy Twoja aplikacja będzie udostępniona dla rodzin! Gdy tylko uzupełnisz Twoją aplikację AuPair online, będzie ona od razu, bez żadnej zwłoki sprawdzona i dostępna dla rodzin amerykańskich poszukujących aupair! 

 
Chcesz wiedziec więcej o Au Pair w USA organizowanym przez Prowork AUPAIR? Czekamy na Twoje opinie i zapytania: 

 

 

Au Pair w USA z Prowork AuPair to:

► Kieszonkowe: 790 USD/mies.
► Bezpłatne przeloty do/z USA
► Kursy językowe opłacane przez rodzinę
► Bilety opłacane przez rodzinę
► 2 tygodnie płatnego urlopu
pełne ubezpieczenie bez dodatkowych opłat!
► wyloty do USA z 5 miast w Polsce
 
Au Pair USA relacja z pobytuAu Pair USA - relacja z pobytuAu Pair USA - relacja z pobytu
 - HalloweenAu Pair USA -  relacja z Hollywood!


    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair