Aplikacja AuPair USA z Prowork AuPair

 Program Au Pair do USA – jak wyjechać o krok po kroku


Chcę byc AU PAIR USA i co dalej? Pierwszy krok to WSTĘPNE zgłoszenie na stronie Prowork AuPair >> prześlij zgłoszenie. Następnie konsultantka z Prowork zadzwoni do Ciebie w celu szczegółowego omówienia zasad wyjazdu, wymaganych formalności I odpowie na Twoje pytania.

Podczas całego przygotowania do wyjazdu będziemy z Tobą w stałym kontakcie
i pomożemy Ci w najlepszym przygotowaniu dokumentów i doborze rodziny. 

Au Pair USA  jak wyjechać krok po kroku:

  1. Aplikacja Aupair - Po wstępnym zgłoszeniu otrzymujesz umowę i loginy do Twojej Aplikacji Au Pair "ONLINE AU PAIR ROOM" Z Prowork Au Pair cała aplikacja Aupair USA, w tym referencje, jest online, zatem możesz szybko i samodzielnie uzupełnić formularze i dodac wymagane dokumenty.
    Ważne! Przed złożeniem aplikacji zapraszamy Cię na osobiste spotkanie w naszym biurze w Warszawie lub z lokalną konsultantką w Twoim mieście/lokalne konsultantki Prowork m.in.:  Kielce,Trójmiasto, Łódź, Wrocław, Poznań,Toruń, Kraków, Szczecin, Katowice, Gdańska, Rzeszów,
  2. Wybór i akceptacja rodziny / oferty rodzin amerykańskich i bezpośrednie kontakty mail/Skype - na tym etapie możesz obserwować cały proces doboru rodzin w Twoim profilu online
  3. Wiza amerykańska /pomoc ze strony Prowork w procedurze wizowej. Na podstawie formularza DS.-2019 otrzymujesz wizę J1. Decyzja o wydaniu wizy jest podejmowania w dniu rozmowy w ambasadzie / konsulacie amerykańskim.
  4. Wylot do rodziny w USA - otrzymujesz bilety lotnicze i w ustalonym termnie lecisz do Stanów i rozpoczynasz swój rok jako au pair w Stanach!

Podczas  procesu doboru rodziny możesz korzystac z systemu online”Au Pair Room”, przeglądać aplikacje rodzin, które się z Toba kontaktują, aktualizowac swoje dane itd.
 
Oferty rodzin amerykańskich (host families/różne lokalizacje w USA) dostępne są przez cały rok i średni czas oczekiwania na wyjazd wynosi 6 - 8 tygodni od czasu złożenia pełnej aplikacji w systemie „Au Pair Room”.  Jednak zalecany termin złożenia aplikacji to min 12 tyg. przed planowanym wyjazdem.

Au Pair USA - Aplikacja i wymagane dokumenty 

Loginy do Twojej Aplikacji AU
 PAIR USA online"Au Pair room" otrzymasz mailem po wstępnej akceptacji do udziału w programie Au Pair USA z Prowork Au Pair.


 ap      Twoja aplikacja Au Pair z Prowork jest online i możesz ją uzupełnić      b. szybko + dodac kilka zdjęć i dokumenty! Tylko od Ciebie zależy      kiedy Twoja aplikacja będzie udostępniona dla rodzin! Gdy tylko uzupełnisz Twoją aplikację AuPair online, będzie ona od razu, bez żadnej zwłoki sprawdzona i dostępna dla rodzin amerykańskich poszukujących aupair! 

 
Chcesz wiedziec więcej o Au Pair w USA organizowanym przez Prowork AUPAIR? Czekamy na Twoje opinie i zapytania: 
 rekrutacja@prowork.com.pl

Dołącz do Nas i oglądaj filmy/zdjęcia/relacje Au Pair  śledź snapy i Au Pair blogi na żywo
Instagram: prowork.aupair 
Snapchat: proworkaupair

 

 

Au Pair w USA z Prowork AuPair to:

► Kieszonkowe: 790 USD/mies.
► Bezpłatne przeloty do/z USA
► Kursy językowe opłacane przez rodzinę
► Bilety opłacane przez rodzinę
► 2 tygodnie płatnego urlopu
ubezpieczenie dla AuPair na 1.000 0000 USD bez dodatkowych opłat! 
► wyloty do USA z 5 miast w Polsce
 
Au Pair USA relacja z pobytuAu Pair USA - relacja z pobytuAu Pair USA - relacja z pobytu
 - HalloweenAu Pair USA -  relacja z Hollywood!


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair