Nasi klienci i partnerzy

Firma Prowork świadczy profesjonalne usługi rekrutacyjne dla firm i rodzin           w branży prywatnej opieki nad dziećmi i domem. Posiadamy 13 lat doświadczenia     w międzynarodowej rekrutacji personelu do opieki nad dziećmi i specjalizujemy się   w rekrutacji personelu dwujęzycznego.

Zapewniamy usługi rekrutacyjne dla rodzin obcojęzycznych w Polsce i w całej Europie; regularnie rekrutujemy wykwalifikowane nianie z angielskim, nianie             z francuskim, dwujęzyczne guwernantki.

Rodziny obcojęzyczne w Warszawie (expat families in Warsaw) mogą zlecić rekrutację dwujęzycznej niani (bilingual nanny in Warsaw) zarówno jeszcze przez przeprowadzką jak i po przyjeździe do Polski. 

Agencja Prowork stale współpracuje ze szkołami /przedszkolami międzynarodowymi w Warszawie (international preschools/ schools in Warsaw), firmami relokacyjnymi, firmami świadczącymi usług concierge,  grupami rodzin międzynarodowych (expat families groups in Warsaw) oraz klientami korporacyjnymi w Warszawie. Zapewniamy profesjonalną i przyjazną obsługę       w języku polskim i angielskim.

Jak znaleźć dwujęzyczna nianię w Warszawie?
Zapewniamy skuteczny dobór opiekunki dopasowanej do indywidualnych potrzeb klienta

Oferujemy rekrutację dwujęzycznych niań (bilingual nanny), babysitter/niania na telefon czy innego personelu związanego z opieką na dziećmi i prowadzeniem domu.

 W przypadku zainteresowania współpracą prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie zapytania email: family@prowork.com.pl


Prowork chilcdare services Warsaw  - dwujęzyczne nianie (bilinugual nannies) i guwernantki  – niania z angielskim, niania z francuskim / inni kandydaci. Profesjonalna opieka nad dziećmi.


 

 

 

 

 

 


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair
created by Lamers.pl