Au Pair Norwegia

REKRUTACJA AU PAIR NORWEGIA - czasowo zawieszona od maja 2017 do odwołania
nie przyjmujemy nowych aplikacji


AU PAIR NORWEGIA

Chcesz poznać Skandynawię? Jak szybko nauczyc się norweskiego? Zostań  Au Pair i zamieszkaj z norweską rodziną! Proponujemy Ci unikalną możliwość pobytu w Norwegii z zamieszkaniem u rodzin norweskich. Poznasz codzienne życie w Norwegii, piękno norweskiej przyrody – góry, jeziora i nadmorskie fiordy. Możesz zamieszkać z rodziną /host family in Norway w Oslo, Bergen, Stavanger, Trondheim lub innym norweskim mieście czy też na farmie otoczonej niezwykłą przyrodą. Pobyt jako Au Pair w Norwegii to również ciekawe rozwiązanie dla osób, które planują w przyszłości podjęcie pracy w tym kraju (np. jako nauczyciel czy pielęgniarka). Pobyt u rodziny norweskiej i kursy językowe to najskuteczniejsza metoda nauczenia się j. norweskiego. Podczas pobytu jako Au Pair /opiekunka dla dzieci zapewniamy opiekę lokalnego biura w Norwegii. Zostań Au Pair w Norwegii! Ucz się norweskiego  i pracuj w Skandynawii! Wyjazdy są organizowane przez cały rok w dowolnych terminach na pobyty 9 -12 miesięczne. Kontrakt z rodziną goszczącą Au Pair można również w dowolnym czasie skrócić (obowiązuje 2 tygodniowy okres wypowiedzenia).

Goszcząca rodzina z Norwegii  zapewnia dla Au Pair
● kontrakt na 6 -12 miesięcy jako Au Pair w Norwegii
zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie
kieszonkowe min. 5600 NOK brutto/miesięcznie 
  zwrot kosztów podróży do Polski po ukończeniu kontraktu Au Pair
●  płatny urlop-25 dni rocznie
●  ubezpieczenie medyczne dla Au Pair
•  kurs j. norweskiego opłacony przez rodzinę goszczącą (min . 8400 NOK)

 

Au Pair w Norwegii /warunki uczestnictwa
● wiek 18- 29 lat
● dobry/komunikatywny angielski

● doświadczenie w opiece nad dziećmi
● kandydatka musi być osoba niepalącą, niezamężna i bezdzietną
● zainteresowanie kulturą Norwegii, chęć do podjęcia nauki j. norweskiego
należy posiadać paszport (niezbędne do rejestracji w Norwegii)
 ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. 

Długość pobytu
Najczęściej oferowane są dla Au Pair w Norwegii pobyty 9-12 miesięczne.

Obowiązki Au Pair w Norwegii (30 godz/tydz.)
● opieka nad dziećmi (zabawa, karmienie, odprowadzanie do szkoły, pomoc w odrabianiu lekcji, kąpiel) - jeśli wymagane dodatkowe godziny - extra płatne
● pomoc w lekkich obowiązkach domowych (prasowanie, odkurzanie, porządkowanie pokoju dzieci, pomoc w przygotowaniu wspólnych z rodziną posiłków)

Kursy językowe/ czas wolny  
Au Pair w Norwegii ma  możliwość uczęszczania na kurs j. norweskiego /kurs opłacony przez rodzinę goszczącą. Ponadto będziesz mieć czas na podróże, zwiedzanie, wycieczki rowerowe, wędrówki po górach, podziwianie fiordów norweskich. Podczas pobytu jako Au Pair z rodziną będziesz mieć unikalną szansę poznania codziennego życia w Norwegii, lokalnej kuchni, tradycji oraz języka norweskiego. Nauka norweskiego nie jest jednak obowiązkowa – w Norwegii, tak jak w całej Skandynawii bez trudu można porozumiewać się w j. angielskim. Zostań Au Pair w Norwegii!
Myślisz o podjęciu stałej pracy w Norwegii? - pobyt Au Pair to doskonała metoda na łagodny start, zaaklimatyzowanie się w nowym kraju i poznanie języka. Jeśli chcesz wyjechać do Norwegii i pracować jako Au Pair – prześlij swoją aplikację!

Na stronach Prowork prezentujemy wybrane aktualne oferty rodzin poszukujących Au Pair. W bieżącej ofercie dostępna jest znacznie większa ilość rodzin / na bieżąco jest zmieniana i aktualizowana. Dobór rodzin zawsze jest indywidualny w zależności od kwalifikacji i preferencji kandydatów i rodzin goszczących. Przeglądaj oferty wybranych rodzin w Norwegii!


 
AU PAIR/opiekunka NORWEGIA
► Zostań Au Pair u rodziny w Norwegii! Ucz się norweskiego
► Kieszonkowe: 5600 NOK/mies.
► Bezpłatny kurs norweskiego dla Au Pair 
► 25 dni płatnego urlopu/rok
► Duży ofert rodzin z całej Norwegii /wyjazdy przez cały rok! Au Pair Oslo, Au Pair Stavanger, Au pair Bergen    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair