O Prowork
Firma Prowork z siedzibą w Warszawie działa od 1999 roku i specjalizuje się        w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych Au Pair do USA, Chin i wielu krajów         w Europie oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy w kraju i za granicą przede wszystkim w branży edukacyjnej i opieki nad dziećmi oraz opieki medycznej.
 
Doradztwo personalne 
PRACA W POLSCE specjalizujemy się w rekrutacji pracowników dla firm i rodzin         w Polsce w nastepujących branżach:
• prywatna opieka nad dziećmi i domem -
nianie, guwernantki, opiekunki do dzieci. Specjalizujemy się rekrutacji niań i guwernantek z wyższym wykształceniem i znających biegle języki obce.
• opieka medyczna - opiekunowie i pielęgniarki do pracy w szpitalach i ośrodkach medycznych oraz do prywatnej opieki w domu.

PRACA ZA GRANICĄ - współpracujemy za pracodawcami za granicą, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i Norwegii. Większośc projektów jest realizowana dla pracodawców z branży: edukacja i opieka and dziećmiopieka medyczna.
Zobacz: Więcej informacji o ofertach pracy za granicą

Program Au Pair 
Od 13 lat we współpracy z wieloma organizacjami na świecie zajmujemy się organizowaniem pobytów u rodzin zagranicą w ramach Programu Au Pair. Oferta jest skierowana do młodych osób w wieku 18-30 lat, które chciałyby tanio i bezpiecznie wyjechać za granicę, aby pracować i uczyć się języków obcych.  
Pobyt w rodzinie to unikalna możliwość poznania kultury i codziennego życia          w danym kraju i biegłe opanowanie języka obcego. Za naszym pośrednictem wyjechało już ponad kilka tysięcy osób na pobyty Au pair u rodzn w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Szwajcarii, Niemczech, Chinach i innych krajach.
Zobacz: Więcej informacji o Programie Au Pair

Zapewniamy przyjazną i profesjonalną obsługę w języku polskim                     i angielskim zarówno dla kandydatów jak i pracodawców. Nasi konsultanci służą pomocą na każdym etapie rekrutacji. 
 
zobacz też: Podstawa prawnaPraca za granicą

Nianie Warszawa

Program Au Pair
    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair
created by Lamers.pl