O Prowork
Firma Prowork z siedzibą w Warszawie działa od 1999 roku i specjalizuje się        w organizowaniu wyjazdów edukacyjnych Au Pair do USA i wielu krajów w Europie oraz świadczy usługi doradztwa personalnego i rekrutacji pracowników do pracy za granicą przede wszystkim w opieki nad dziećmi/edukacja oraz opieki medycznej.
 
PROGRAM AU PAIR

Od 13 lat we współpracy z wieloma organizacjami na świecie zajmujemy się organizowaniem pobytów u rodzin zagranicą w ramach Programu Au Pair. Oferta jest skierowana do młodych osób w wieku 18-30 lat, które chciałyby tanio i bezpiecznie wyjechać za granicę, aby pracować i uczyć się języków obcych. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi Au Pair ma zagwarantowane bezpłatne utrzymanie, kieszonkowe na własne wydatki oraz zazwyczaj opłacony przelot do rodziny i kursy językowe. 
Pobyt w rodzinie to unikalna możliowość poznania kultury i codziennego życia w danym kraju i biegłe opanowanie języka obcego. Za naszym pośrednictem wyjechało już ponad 3500 osób na pobyty Au pair u rodzn w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech i innych krajach.

DORADZTWO PERSONALNE

Oferujemy profesjonalne usługi rekrutacji pracowników dla pracodawców w kraju i za granicą. 
praca za granicą - regularnie współpracujemy za pracodawcami za granicą, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii i Norwegii. Większośc projektów jest realizowana dla pracodawców z branży: opieka and dziećmi/edukacjaopieka medyczna.
praca w kraju -  Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników dla firm i rodzin w Polsce w następujących branżach:
Opieka nad dziećmi/edukacja - rekrutacja personelu do prywatnej opieki nad dziećmi: nianie, guwernantki, opiekunki do dzieci. Specjalizujemy się w rekrutacji niań i guwernantek z wyższym wykształceniem i znających biegle języki obce.
Opieka medyczna - opiekunowie i pielęgniarki do pracy w szpitalach i ośrodkach medycznych oraz do prywatnej opieki w domu.

Zapewniamy przyjazną profesjonalną obsługę w języku polskim i angielskim zarówno dla kandydatów jak i pracodawców. Nasi konsultanci służą pomocą na każdym etapie rekrutacji. 

 
 
Zobacz też:

Prywatna opieka nad dziećmi Warszawa
- oferty pracy w rodzinach polskich i międzynarodowych
    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair