Prowadzenie domu
Personel do pomocy w domu

Oferujemy pomoc w selecji i doborze wykwalifikowanych i doświadczonych osób do pracy związanej z prowadzeniem i utrzymaniem domu. 
Wszyscy oferowani kandydaci mają doświadczenie na podobnych stanowiskach       i referencje od poprzednich pracodawców. 
Oferujemy również personel z dobrą znajmością języka angielskiego             i doświadczeniem w prowadzeniu dużych domów i rezydencji.
W zależności od indywidualnego zapotrzebowania rekrutujemy odpowiednie osoby do sprzątania, prowadzenia domu, dbania o ogród czy prywatnego transportu. Najcześciej poszukiwany jest doświadczony personel do następujących prac:
•  osoba do prowadzenia domu (gosposia) - obowiązki to wszystkie prace związane z samodzielnym prowadzeniem gospodarstwa domowego obejmujące sprzątanie, gotowanie, prasowanie, robienie zakupów, opieka nad zwierzętami domowymi. Od kandydatów oczekiwana jest bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, dyskrecja, umiejętność gotowania. Niezbędne jest doświadczenie na podobnym stanowisku. Oferowane są stanowiska zarówno z zamieszkaniem jak        i bez zamieszkania.
• sprzątanie / serwis sprzątajacy - regularna pomoc w utrzymaniu porządku         w domu, w zależności od wymogów rodziny, praca codziennie lub określoną ilość godzin/dni w tygodniu. Obowiązki mogą obejmować następujące prace: sprzątanie całego domu, odkurzanie, prasowanie, mycie okien, itp.
• dbanie o ogród / pielęgnacja ogrodu - regularna pomoc w utrzymaniu ogrodu,   w tym koszenie trawnika, nawożenie i inne prace pielęgnacyjne.
 

Prywatna opieka nad dziećmi i domem. Serwis rekrutacyjny dla rodzin.

 


 

 
     tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair
created by Lamers.pl