Praca za granicą

Prowork, zgodnie z wpisem do rejestru agencji zatrudnienia /cert. Nr 967, od wielu lat  zajmuje się doradztwem personalnym i rekrutacją polskich pracowników dla pracodawców z Polski i z zagranicy.
Kandydatom poszukujących pracy za granicą oferujemy profesjonalną pomoc         w tłumaczeniu CV/ innych dokumentów,  zorganizowaniu wyjazdu i rozpoczęciu pracy za granicą. Dokładamy wszelkich starań, aby przedstawiane oferty pracy były rzetelne i zgodne z oczekiwaniami osób szukających pracy za granicą.  
Agencja Prowork nie pobiera żadnych opłat od kandydatów poszukujących pracy.
Aktualne oferty pracy za granicą z branży opieka medyczna oraz opieka nad dziećmi/edukacja są publikowane na stronie Prowork w zakładce Praca za granicą.  

Opieka medyczna

Regularnie prowadzimy rekrutacje na na stanowiska: pielęgniarka/nurse,  opiekun osoby starszej/ care assistant, asystent osoby niepełnosprawnej/support worker, pracownik środowiskowy/community worker,  prywatny opiekun osoby starszej/live-in carer.

Wysokość wynagrodzenia i warunki zatrudnienia są uzależnione od kraju pracy oraz rodzaju stanowiska. Pracodawcy pomagają w znalezieniu zamieszkania          w pobliżu miejsca pracy. 

Współpracujemy ze sprawdzonymi pracodawcami, którzy oferują pracę w domach opieki (nursing i residential homes) oraz organizacjach medycznych (community care providers , live in care providers)  w Europie, głownie Wielka Brytania, Niemcy, Szwajcaria i Holandia.

aktualne oferty pracy w branży opieka medyczna
wyślij CV/procedura rekrutacyjna
 

Opieka nad dziećmi/edukacja

Świadczymy usługi rekrutacyjne i doradztwa personalnego na stanowiska związane z opieką nad dziećmi i domem do pracy za granicą i w Polsce.

Prowadzimy rekrutacje głównie na stanowiska: dwujęzyczna niania /bilingual nanny, guwernantka/governess oraz pomoc domowa /housekeeper.  
Ponadto, pośredniczymy w organizacji wyjazdów edukacyjnych dla młodzieży       w ramach Programu Au Pair (pobyty u rodzin za granicą umożliwiające naukę języka w zamian za pomoc w opiece nad dziećmi).

aktualne oferty pracy w branży opieka nad dziećmi za granicą

Wyjazdy edukacyjne nauka i praca za granicą PROGRAM AU PAIR

Bilinugal nannies / Dwujęzyczne nianie prace Warszawa
 

    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair