Proces rekrutacji

Kandydaci starający się o pracę za granicą mogą zarejestrować swoje CV         w bazie Prowork i aplikować bezpośrednio na określone stanowiska.

Jednocześnie zarejestrowani kandydaci mogą otrzymywać powiadomienia             o nowych ofertach pracy z wybranych branż w Polsce i zagranicą.

Prowork prowadzi indywidualnie rekrutacje i dobór pracowników na poszczególne stanowiska. Lista aktualnych stanowisk jest na bieżąco aktualizowana i dostępna poprzesz wyszukiwarkę ofert pracy za granicą oraz ofert pracy w Polsce.


Nasza procedura rekrutacyjna jest następująca:

1. Po otrzymaniu CV kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie                        i przeprowadzamy wstępną rozmowę kwalifikacyjną. W przypadku odpowiedniej oferty pracy umawiamy kandydata na kolejną rozmowę telefoniczną z pracodawcą. Czasami wymagane jest osobiste spotkanie z pracodawcą w Polsce lub                w docelowym kraju (w zależności od miejsca zamieszkania kandydata).

2. Po pozytywnej akceptacji ze strony pracodawcy – przesyłamy kandydatowi do akceptacji i podpisania pisemną ofertę zatrudnienia i kontrakt (employment offer) ze wszystkimi szczegółami oferty pracy.

3. Zaakceptowani kandydaci dostarczają wymagane dokumenty (w tym referencje, zaświadczenie o niekaralności, zaświadczenie lekarskie), które są przez nas weryfikowane i przesyłane pracodawcy.

4. Ostatni etap to rezerwacja biletów i przyjazd do miejsca pracy w ustalonym terminie. Zagraniczni pracodawcy współpracujący z Prowork pomagają                   w znalezieniu i wynajęciu mieszkania. W przypadku ofert typu „live-in” zapewnione jest bezpłatne zamieszkanie i wyżywienie.


Proces rekrutacji w zależności od rodzaju stanowisk i wymogów pracodawców za granicą trwa 1-4 tygodnie.
Na każdym etapie rekrutacji służymy pomocą i wszelkimi informacjami dla kandydatów starających się o pracę.

Firma Prowork nie pobiera żadnych opłat od osób poszukujących pracy.


W przypadku wątpliwości czy pytań prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy   z naszym biurem.

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair