Prowork Au Pair opinie relacje 2017
Planujesz wyjazd jako Au Pair do USA , Anglii, Szwajcarii, Francji czy innego kraju? Ktoś z twoich znajomych polecał Ci taki wyjazd czy czytałaś relacje i opinie na forach internetowych?
Biuro Prowork od wielu lat specjalizuje sie w organizowaniu wyjazdów Au Pair. 
Obecnie oferujemy pobyty Au pair u rodzin w wielu krajach na całym świecie. Możesz wybrac m.in Au Pair USA, Au pair Anglia, Au Pair Szwajcaria, Au pair Hiszpania czy Au Pair Islandia. 
Teraz możesz na bieżąco śledzić najlepsze opinie o życiu Au Pair. Prowork jest w stałym kontakcie   z naszymi Au pair podczas ich pobytu u rodzin. Jeśli chcesz poznać najlepsze i bezpośrednie opinie naszych Au Pair zajrzyj do zakładki opinie Relacje Au Pair. Dodatkowo zachęcamy do śledzenia najlepszych Au Pair blogów. Zobacz najlepsze i aktualne blogi Au Pair w zakładce Au Pair blogi polecamy.
Oglądaj też aktualne najlepsze opinie relacje z #aupairlife na Snapchacie: proworkaupair
i posty oraz filmiki i relacja na Insta story. Możesz być na bieżąco i śledzić na żywo pobyt Au Pair w USA z Prowork na snapach i Instagramie! Pytaj o wszystko i obserwuj nasze profile w social media i dołacz do społeczności Au Pair! Podróżuj i ucz się języków z native speakerami!
snapchat:proworkaupair
instagram: prowork.aupair
Zobacz zdjecia Au Pair i poznaj opinie osób, które wyjechały z Prowork jako  Au Pair do różnych krajów.
Ewa, relacja ze szkolenia Au Pair w NY: "Czas spędzony na szkoleniu w NY wspominam bardzo milo! Poznałam tam Au Pair z 27 różnych krajów świata! Po przyjeździe zostałyśmy przydzielenie do rożnych grup jak i pokojów!" cała opinia o Au Pair USA

Ola, relacja z pobytu Au Pair w Norwegii: "Mam na imie Ola, mam 20 lat i jestem w trakcie pobytu u norweskiej rodziny mieszkającej niedaleko Trondheim. Moja decyzja, żeby być Au Pair została podjęta spontanicznie,        z dnia na dzień" - cała opinia o Au pair w Norwegii

Kasia, opisuje Au pair w Angli: "Od niecałych czterech miesięcy przebywam w Oxfordzie uczestnicząc w programie au pair dzięki ProWork Polska" - cała opinia    o Au Pair w Anglii.

Inne aktualne opinie o Prowork Au Pair i wyjazdach Au Pair znajdziesz w w kolejnych relacjach i opisach z wyjazdów oraz na snapach i postach na IG. Nowe opinie zamieszczamy na bieżąco, znajdziesz w nich nie tylko opinie o Au Pair i Prowork , ale także wiele praktycznych rad przydatnych dla każdego, kto marzy o podróżach po świecie. Program Au Pair jest jednym ze sposobów na ciekawe poznawanie świata i naukę języka. Dołącz do społeczności Au Pair i zamieszkaj   z rodziną w wybranym kraju na świecie.

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair