Prowork w mediach

Program telewizyjny Pytanie na Śniadanie 'Au Pair czy niania jaka jest różnica? ', emisja 04 stycznia 2014

Anna Kaczorowska i Marlena Osak z Prowork były gośćmi programu "Pytanie na Śniadanie" w TVP2. Co to jest Au Pair? Na czym polega praca Au Pair? Marlena Osak opwiadała m.in o swoim pobycie jako Au pair w USA i zdobytym doświadczeniu.Guwernantki pilnie poszukiwane Artykuł w Rzeczpospolitej z dn 11 lipca 2012

 „Zawód guwernantki lub guwernera przeżywa renesans. Wyspecjalizowane agencje pośrednictwa przyznają, że od kilku miesięcy rośnie liczba ofert pracy dla domowych nauczycieli. Rodziny gotowe ich zatrudnić stawiają jednak bardzo wysokie wymagania (...)
- Zainteresowanie zatrudnieniem guwernantek w ostatnich miesiącach wzrasta. Oferty dotyczące zatrudnienia takich osób mam zarówno z Polski, jak i innych krajów - przyznaje Anna Kaczorowska, właścicielka agencji Prowork. Niedawno znalazła guwernantkę dla polsko-angielskiego małżeństwa, które mieszka w Londynie.” – czytaj cały artykuł: „Rzeczpospolita”, 11 lipca 2012


→ Program "Cztery pory roku" w Jedynce, Polskie Radio, emisja 19 kwietnia 2012 roku.
Izabela Kania, konsultankta w Prowork ds. wyjazdów Au Pair była gościem Jedynki w programie                 o wyjazdach Au Pair. Poznaj opinie o wyjazdach Au Pair przedstawione w audycji.
"Z programem au pair można wyjechać w różne miejsca Europy i USA. To doskonała okazja na poznanie języka i kultury danego kraju – przekonywał gość Jedynki.
Izabela Kania zajmuje się rekrutacją kandydatek do programu au pair. Wcześniej sama wzięła w nim udział     i na rok trafiła do Nowego Jorku.
- Decyzję podjęłam spontanicznie. Jeszcze w liceum wzięłam udział w konkursie na wyjazdy zagraniczne jako au pair. Wygrałam i wyjechałam zaraz po maturze - opowiadała w "Czterech porach roku".

Izabela Kania nie miała żadnych problemów z adaptacją w nowym miejscu. Amerykańscy gospodarze traktowali ją jak członka rodziny. By lepiej poznać miejscową kulturę i obyczaje zdecydowała się nawet spędzić z nimi Święta Bożego Narodzenia.
Rozmawiała Karolina Rożej" Zobacz więcej o programie au pair, opinie     i relacje innych uczestniczek w nagraniu audycji.

żródło: materialy informacyjne Polskiego Radia http://www.polskieradio.pl/7/163/Artykul/588945,Niania-w-%E2%80%A6-Wybierz-sama

Program telewizyjny Pytanie na Śniadanie 'Au Pair - nie tylko opiekunka do dziecka', emisja 15 lipca 2011 

Anna Cebula była Au Pair w Hiszpanii i Anglii, Agnieszka Wieczorek – w USA i we Francji. Czy pracę Au Pair można scharakteryzować jako 3P, czyli: praca, poznawanie języka i podróże w jednym? Co należy do obowiązków Au Pair? Anna Kaczorowska pracuje w firmie PROWORK organizującej wyjazdy edukacyjne połączone z opieką nad dziećmi
prowork
Prowork- pytanie na sniadanie
prowork

→ Magazyn Przyjaciółka nr 19, czerwiec 2009
Zobacz reportaż o rocznym pobycie Agnieszki z Krakowa w amerykańskiej. Weż udział w konkursie Przyjaciółki i Prowork. Do wygrania 10 bezpłatnych wyjazdów Au pair do USA!

 Program telewizyjny Dzień Dobry TVN
Guwernantki i Nianie , emisja 20 marca 2009
Zawód guwernantki czy wykwalifikowanej niani znającej angielski staje się coraz bardziej popularny. Wykwalifikowana guwenantka nie tylko zajmie się dziećmi, ale pomoze w nauce języków obcych i rozwojowi dziecka. Nasza agencja specjalizuje sie w doborze opiekunek z najwyzszymi kwalifikacjami i biegła znajomościa językow obcych. W marcu temat "guwernantek i niań" był dyskutowany w mediach. Jak znaleźć super nianię? Czy waro zatrudnic guwernantkę?
Aneta Sulborska, specjalista ds rekrutacji w naszej firmie udzielała informacji dla programu "Dzień Dobry TVN" - program emitowany w dniu 20 marca 2009 (zdjęcie poniżej)


 → Magazyn  "Przekrój" , marzec 2009

Magazyn "Praca i życie za granicą", numer 2/2006
Przeczytaj wywiad z Paulina Pachlą w numerze 2/2006 magazynu "Praca i Życie za granicą". Paulina jest jedna z osob, które wygrały bezpłatny wyjazd do USA w konkursie organizowanym przez Prowork i redakcję Pracy         i Życia za granicą. Paulina poleciała do swojej rodziny w Stanach  23 stycznia 2006. Przeczytaj koniecznie! Ty tez możesz spełnić swoje marzenbia o wyjezdzie za granicę!

→ Magazyn "Filipinka", lipiec 2005
Artykuł w Filipince o wyjazdach Au Pair do USA i Wielkiej Brytanii wraz z relacjami osób które wyjechały za pośrednictwem Prowork, m.in  relacja Magdy Stupak z pobytu w USA oraz rozmowa o swoim pobycie Au pair     w Anglii z naszą Konsultantka ds. Wyjazdów Edukacyjnych Anetą  Sulborską.

→ Magazyn "NAJ", nr 14/2005
Artykuł w magazynie NAJ nr 14/2005 (kwiecień) o Basi Tymirskiej, która wyjechała jako Au Pair do USA za pośrednictwem Prowork.

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair
created by Lamers.pl