Akceptacja rodziny i au pair perfect match

Akceptacja rodziny i znalezienie swojego „perfect match” jak to nazwa wiele przyszłych Au Pair to najważniejszy etap
procesu aplikacji w Programie Au Pair!
Po złożeniu aplikacji, rozmowach z kilkoma, czy czasem nawet kilkunastoma rodzinami podejmujesz decyzję o wyborze
rodziny goszczącej! A właściwie jest to wzajemna decyzja Twoja i rodziny o Waszej akceptacji.
Co decyduje i sprawia, że wybierasz daną rodzinę? Nie ma dobrego przepisu na wybranie perfect match i decydują o tym drobne , ale b. ważne szczegóły. Ważna jest atmosfera podczas rozmów na Skype, wasze wspólne zainteresowania, poczucie humoru,  wzajemne oczekiwania co do roli au pair i relacji w rodzinie, ale też lokalizacja rodziny, wiek dzieci, którymi będziesz się opiekować, czy może opinia poprzedniej au pair.
W opinii wielu naszych  au pair, z którymi mamy okazję współpracowac już do ponad 19 lat, decyzje o akceptacji rodziny powinny być podejmowane, gdy mamy świetny kontakt z rodziną i juz podczas rozmowy z nimi czujemy się swobodnie i przyjaźnie. Ważne jest, aby to była Twoja decyzja!
Po tym gdy podejmiesz  juz decyzję o akceptacji rodziny i gdy wstępnie ustalicie termin przyjazdu, przychodzi czas na załatwienie formalności> Na tym etapie Prowork Au Pair sprawdzi warunki Twojego kontraktu Au Pair z rodziną i przygotuje dla Ciebie dokument Potwierdzenie wyjazdu Au Pair i w zależności o kraju do którego wyjeżdżasz jako Au Pair rozpoczniesz odpowiednie przygotowania do wyjazdu.
1. Au Pair USA  i Au Pair Europa porównaj wyjazdy
2. Q&A  o Au Pair USA 
3.  Wszystko o Au Pair najlepsze filmy na You Tube