Wybierz program
Kraj

» zaawansowane  
27 cze 11 Summer AuPair- terminarz

Summer AuPair  2011 z Prowork – rozpoczęły się wyjazdy !
Planujesz wyjazd jako Au Pair? Zobacz przykłady pobytów Au Pair wakacje 2011 zrealizowanych za pośrednictwem Prowork.

Summer AuPair pomaga rodzinie goszczącej ok 25-30 godzin tygodniowo w zamian za utrzymanie i kieszonkowe (średnio 70-100 Euro.tydz). W wolnym czasie podróżuje a przede wszystkim Au Pair na co dzień uczy się języka obcego! Zobacz  jakie oferty otrzymują kandydatki, gdzie wyjeżdżają i jakie atrakcje czekają na nie na miejscu.


Poniżej  lista wybranych rodzin, które już zaakceptowały Au Pair z Polski na pobyty wakacyjne 2011:

 

► Summer Au Pair w Wielkiej Brytanii-Kent od 23 czerwca br.: Monika, nasza AuPair, która była już w USA (wyjazd roczny) oraz w Hiszpanii jako summer AuPair-  teraz wyjeżdża na 2 miesiące do rodziny z UK, będzie pomagać rodzinie w opiece nad 2 dzieci i zwiedzać Londyn i okolice. W trakcie pobytu Monika będzie również podróżować z rodziną i zwiedzać i inne rejony Wielkiej Brytanii!

 

 

►Summer Au Pair we Włoszech od 26 czerwca br.: Hanna, studentka z Olsztyna spędzi  3 miesięczne wakacje z rodziną włoską z malowniczego miasta Macerata, rodzina planuje częste wycieczi i podróże, podczas których Hanna będzie im towarzyszyła. Hanna będzie opiekować się 2 dzieci w wieku 6 i 10 lat
  

c.d.n.

 

Gratulujemy naszym kandydatkom i życzymy powodzenia!

Czekamy na relacje i zdjęcia z ich pobytów!

 

 

Na liście prezentujemy tylko wybrane oferty aby zilustrować ich różnorodność i indywidualne programy/plany pobytu podczas letnich wyjazdów jako Au Pair. Jeśli planujesz wyjazd jako Au Pair na wakacje czy na dłuższy pobyt – znajdziemy dla ciebie rodzinę dostosowana do Twoich oczekiwań!


    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair