Wybierz program
Kraj

» zaawansowane  
22 wrz 11 AuPair Szwajcaria
Chcesz uczyć się i pracować w Szwajcarii? Skorzystaj z najlepszej metody nauki języka – zostań Au Pair!

Jeśli chcesz spędzić rok w Szwajcarii i zamieszkać z rodziną jako Au Pair pomożemy Ci znaleźć odpowiednia rodzinę. Na terenie Szwajcarii zamieszkuje wiele międzynarodowych  rodzin, które chętnie zapraszają Au Pair, są otwarte, cenią sobie zdrowy styl życia w zgodzie z naturą i otaczającą przyrodą. Codzienne życie w Szwajcarii ma dużo wspólnego z popularnym powiedzeniem, że jest zorganizowane jak w szwajcarskim zegarku.
W zależności od preferencji Twoja rodzina  goszcząca będzie niemieckojęzyczna, mówiąca po francusku, czy angielsku. Pobyt jako Au Pair w rodzinach szwajcarskich, to nie tylko nauka języka, ale unikalna możliwość poznania tego pięknego kraju, wyprawy górskie, korzystanie ze niezwykłego systemu komunikacji w tym podróże alpejskimi pociągami panoramicznymi, zwiedzanie licznych muzeów i galerii. Dla amatorów narciarstwa - możliwość jazdy na nartach niemalże przez cały rok.
Oferujemy pobyty Au Pair u rodzin szwajcarskich w takich miastach jak
w Zurich, Bazylea, Berno, Lozanna,  Genewa i inne.

Na stronie Prowork publikujemy tylko wybrane oferty/ dostępne znacznie więcej ofert Au Pair w Europie i USA aktualizowanych codziennie

Szczegółowy opis procedury znajdziesz na naszej stronie w dziale Au Pair dokumenty /formalności

 

Masz więcej pytan? Przyślij do nas maila/smsa – oddzwonimy!


    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair