Wybierz program
Kraj

» zaawansowane  
20 kwi 12 Summer Au Pair 2012 rekrutacja tylko Francja, Niemcy i Hiszpania
Chcesz spędzić wakacje we Francji /Niemczech czy Hiszpanii? Zostań summer Au Pair!  Złóż aplikacje do Francji i Hiszpanii. Rekrutacja na wakacyjne wyjazdy do pozostałych krajów już zakończona.

Ze względu na zwiększona ilośc ofert we Francji, Niemczech  i Hiszpanii  biuro Prowork przedłużyło okres przyjmowania aplikacji do tych 2 krajów do czasu wyczerpania limity miejsc.

Fille Au Pair  wakacje Francja - wymagany komunikatywny lub dobry francuski, doświadczenie w opiece nad dziećmi, umiejętność pływania. Posiadamy ofery pobytów wkacyjnych we Francji, najczęściej w rejonach nadmorskich na południu i północy Francji w okresie od czerwca do k. wieśnia br. Idealna oferta dla osób zainetresowanych językiem i kulturą Francji, w tym studentów kierunków lingwistycznych.
Au Pair wakacje Hiszpania  - wymagany b. dobry angielski (znajomość hiszpańskiego nie jest wymagana), umiejętność pływania, pobyty u rodzin w Hiszpanii, różne miasta w Hiszpanii, często rejony nadmorskie, mile widziane osoby potrafiące pomóc dzieciom w nauce angielskiego. Jeśli chesz poznać codzienne źycie w Hiszpanii i spędzić słoneczne lato w tym kraju - prześlij swoją aplikację.
Au Pair wakacje Niemcy  - wymagany dobry niemiecki, różne rejony w Niemczech, oferty pobytów u rodzin niemieckich na 2-3 miesiece w okresie letnim

Uprzejmie informujemy, że biuro Prowork  zakończyło juz  główną rekrutację na wyjazdy wakacyjne Summer Au Pair 2012. Aplikacje do pozostałych krajów w progarmie Summer Au Pair 2012 nie sa juz przyjmowane. Zapraszamy do aplikowania na wyjazdy długoterminowe na 6- 12 miesięcy.
Prowork oferuje pobyty Au Pair u rodzin w 15 krajach na świecie.
Au Pair Europa, Au Pair USA, Au Pair Chiny! Zapraszamy!


    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair