Wybierz program
Kraj

» zaawansowane  
9 lut 13 Au Pair USA - wyjedź do Stanów po maturze!
Praca za granicą po maturze? Wyjedź na rok do USA - ucz się w koledżu amerykańskim i pracuj jako Au Pair.
Prowork jest organizatorem pobytów Au Pair w USA od 13 lat! Jakie biuro wybrać? Które ubezpieczenie dla Au Pair w USA? Opinie o Au Pair na forum czy w au pair blogi? Czy ja mogę zostać Au Pair? Biuro Prowork zaprasza na spotkania informacyjne o Au Pair w USA  - każdy wtorek w biurze Prowork. Konsultantki Prowork odpowiadają też na wszelkie pytania telefoniczne/ skype/maile.
Obecnie posiadamy duży wybór rodzin na wyjazdy w różnych terminach od czerwca br. na roczne kontrakty z rodzinami amerykańskimi. Jeśi chcesz spędzic rok z rodziną w Nowym Jorku, Waszyngtonie, San Francisco czy innym amerykańskim  mieście prześlij  zgłoszenie do programu Au pair USA!
Program oferowany przez Prowork to najniższe koszty, bezpieczeństwo i gwarancja przyjaznej obsługi. Prowork gwarantuje rozszerzone ubezpieczenie dla Au Pair w USA bez żadnych dodatkowych opłat!  Porównej oferty wyjazdów Au Pair USA (łacznie z pełnym ubezpieczeniem).  Nie płać dodatkowo za to co oferujemy w pakiecie!
Czekamy na Twoje opinie i zapytania o Au pair USA.
Prowork ponad 13 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów wymiany kulturowej. Prowork cultural exchange  programs for 15 countries all over the world. 13 year of experience in Au Pair programe.    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair