Wybierz program
Kraj

» zaawansowane  
15 gru 15 Co dalej po maturze 2016? Wyjedź na rok do Ameryki!
 Czytaj najlepsze blogi Au pair USA i Europa zgłoszone do konkursu Najlpepszy Au pair blog 2016 z Prowork!

Co dalej po #matura2016? Planujesz #gapyear? Wszystko co chcecie wiedzieć o AuPair! 

Lista 11 super blogów o  Au Pair! Czytajcie i komentujcie! W styczniu wybierzemy najlepszy Au Pair blog miesiąca w konkursie Prowork!

1. http://www.adventuresofthehungrygirl.com/   - blog Agnieszki o byciu Au Pair w Kalifornii, ale przede wszystkim o kimś z WIELKĄ pasją do świata i pomagania innym! Czytajcie o San Francisco, podróży na Hawaje i wiele innych.  Zdjęcia do tego posta udostępniliśmy z bloga Agnieszki!

2.   http://goldenmove.blogspot.no/     - przejrzysty i zorganizowany blog Dominiki  o Norwegii, lataniu, modzie, podróżach no o oczywiście Au Pair. Czytajcie koniecznie! 

3.   http://www.polafrompoland.com/  - Au pair blog Poli w USA! No ale kto nie zna tego bloga! Tam się ciągle coś dzieje, urocze dzieciaki, super host family czyli gotowy scenariusz na super serial!  

4. http://lifeaupair.blogspot.com/    -    Au pair blog Sylwii to już prawdziwy weteran wśród blogów AuPair  Jego początki sięgają 2012 roku kiedy to Sylwia po raz stanęła na amerykańskiej ziemi w roli Au Pair! :-) Teraz  autorka bloga jest szczęśliwa studentką  University of Cincinnati :-) i dalej prowadzi dla was bloga!

5.   http://an-pair.blogspot.com/  - Pasionately courious Au Pair relacjonuje swój pobyt w Anglii już od 132 dni:-) Fajne i pełne humoru wpisy o poznawaniu Anglii, miejsca niby oczywiste i znane, ale widziane oczami naszej blogerki nabierają innego znaczenia. Pewnie autorka zaskoczy nas wkrótce nowymi relacjami:-)

6.   http://nor-get.blogspot.no/      - blog i opinie Magdy Sz. o Norwegii, o swojej przygodzie Au Pair (od sierpnia 2015),  tradycjach norweskich. Czekamy na następne relacje:-) 

7.  http://www.furmanekwusa.blogspot.com/ - nowy blog Dominiki o AuPair USA i jej przygotowania do WIELKIEJ amerykańskiej przygody! :-)

8.  http://wkrainiejane.blogspot.co.uk/ - kochacie Wielką Brytanię? Ten uroczy au pair blog Agnieszki jest dla was:-) Piękne zdjęcia i angielskie klimaty! Polecamy

 9.  http://raspberrypatisserie.blogspot.com/   - Patrycja zwana Maliną, od prawie roku opisuje swój pobyt AUPAIR w USA! Fajny malinowy aupair blog dla was i dużo zdjęć:-) Polecamy!

10.  http://www.againamerica.com/pl/  - Aga prowadzi bloga o swojej przygodzie Au Pair od ponad 2 lat i jej życie już jest na innym etapie czyli projekt ”własna rodzina” :-) Tu znajdziecie wszystko o Au Pair i dużo więcej:-) czytajcie „Jak to wszystko się zaczęlo” i o American dream wg Agi.

11.  http://tsavo00.blogspot.com/  - piękny i nowoczesny AuPair blog Anety, która zamieszkała ze swoją host family w Kalifornii:-) Niezwykle piękne zdjęcia i filmiki na Youtubie o codziennym życiu Au Pair. Nie możesz tego przegapić:-)

Prowadzisz bloga/vloga o życiu Au Pair w USA czy Europie? Zgłoś się do naszego konkursu na najlepszy Au pair blog 2016 z Prowork. Dołącz do listy najciekawszych blogów Au Pair. Czekamy na Twoje opinie na żywo  i komentarze o au pair. Do wygrania czytnik Kindle i kopony na zakupy w sieciówkach! regulamin konkursu znajdziesz na 

https://www.prowork.com.pl/regulamin-najlepszy-aupair-blog-2016_215_12_pl.html

Już w styczniu 2016 wybierzemy najlepszy Au Pair blog miesiąca! Prowadzisz swojego bloga? Zgłoś bloga na biuro@prowork.com.pl  i wygrywaj nagrody!


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair