Wybierz program
Kraj

» zaawansowane  
19 sty 16 Top lista najlepsze blogi au pair 2016
Najlepsze opinie i relacje z pierwszej ręki o Au Pair znajdziecie w blogach z konkursu na Najlepszy Au Pair blog 2016 z Prowork. Czekamy na wasze opinie o au pair i Wasze plany na podróże au pair w 2016:-) MIłej lektury - tyle aktualnych  blogów do śledzenia!

Lista; 16 super BLOGI Aupair w konkursie na Najlepszy Blog Aupair 2016 z Prowork! Co dalej po #matura2016? Planujesz #gapyear? Wszystko co chcecie wiedzieć o AuPair! Czytajcie, podziwiajcie i komentujcie! Już na k.stycznia  wybieramy najlepszy Au Pair blog miesiąca w konkursie Prowork!

 1. http://tsavo00.blogspot.com/  - niezwykle piękny i nowoczesny AuPair blog Anety, która zamieszkała ze swoją host family w Kalifornii:-) Niezwykle piękne zdjęcia i filmiki na Youtubie o codziennym życiu Au Pair. Nie możesz tego przegapić:-) 

2. http://www.adventuresofthehungrygirl.com/   - blog Agnieszki o byciu Au Pair w Kalifornii, ale przede wszystkim o kimś z WIELKĄ pasją do świata i pomagania innym! Czytajcie o San Francisco, podróży na Hawaje i wiele innych.  Zdjęcia do tego posta udostępniliśmy z bloga Agnieszki!

3.   http://goldenmove.blogspot.no/     - przejrzysty i zorganizowany blog Dominiki  o Norwegii, lataniu, modzie, podróżach no o oczywiście Au Pair. Czytajcie koniecznie! 

4.   http://www.polafrompoland.com/  - Au pair blog Poli w USA! No ale kto nie zna tego bloga! Tam się ciągle coś dzieje, urocze dzieciaki, super host family czyli gotowy scenariusz na super serial!  

5. http://lifeaupair.blogspot.com/    -    Au pair blog Sylwii to już prawdziwy weteran wśród blogów AuPair  Jego początki sięgają 2012 roku kiedy to Sylwia po raz stanęła na amerykańskiej ziemi w roli Au Pair! :-) Teraz  autorka bloga jest szczęśliwa studentką  University of Cincinnati :-) i dalej prowadzi dla was bloga!

6.   http://an-pair.blogspot.com/  - Pasionately courious Au Pair relacjonuje swój pobyt w Anglii już od 132 dni:-) Fajne i pełne humoru wpisy o poznawaniu Anglii, miejsca niby oczywiste i znane, ale widziane oczami naszej blogerki nabierają innego znaczenia. Pewnie autorka zaskoczy nas wkrótce nowymi relacjami:-)

7.   http://nor-get.blogspot.no/      - blog i opinie Magdy Sz. o Norwegii, o swojej przygodzie Au Pair (od sierpnia 2015),  tradycjach norweskich. Czekamy na następne relacje:-) 

8.  http://www.furmanekwusa.blogspot.com/ - nowy blog Dominiki o AuPair USA i jej przygotowania do WIELKIEJ amerykańskiej przygody! :-)

9.  http://wkrainiejane.blogspot.co.uk/ - kochacie Wielką Brytanię? Ten uroczy au pair blog Agnieszki jest dla was:-) Piękne zdjęcia i angielskie klimaty! Polecamy

 10.  http://raspberrypatisserie.blogspot.com/   - Patrycja zwana Maliną, od prawie roku opisuje swój pobyt AUPAIR w USA! Fajny malinowy aupair blog dla was i dużo zdjęć:-) Polecamy!

11.  http://www.againamerica.com/pl/  - Aga prowadzi bloga o swojej przygodzie Au Pair od ponad 2 lat i jej życie już jest na innym etapie czyli projekt ”własna rodzina” :-) Tu znajdziecie wszystko o Au Pair i dużo więcej:-) czytajcie „Jak to wszystko się zaczęlo” i o American dream wg Agi.

12.   http://nannymartauk.blogspot.com/  - bardzo ciekawy blog Marty o życiu AuPair w Anglii:-)_ Marta juz od ponad roku świetnie odnajduje się w roli au pair i jeszce znajduje czas na prowadzenie świetnego bloga dla Was:-) Polecamy!

 13.  http://paulaintheusa.blogspot.com/  - pozytywny blog Pauli, która marzy o au pair USA, cały czas szuka swojego perfect match i przy okazji szczegółowo wszystko opisuje liczne interviews z amerykańskimi rodzinami na swoim blogu:-) trzymamy kciuki za szybki wyjazd. Trzymamy kciuki za wyjazd i polecamy wam ten sympatyczny blog Pauli:-)

14. http://my-swiss-paradise.blogspot.com/  - blog Zuzy, która ma mnóstwo życiowych planów. W maju Matura 2016 a potem upragniony wyjazd AUPAIR do Szwajcarii, gdzie już czeka wybrana host family. Duże plusy za mega entuzjazm i zdecydowanie! Dla wszystkich, którzy marzą jak przestać marzyc i zacząć działać :-

15.  http://www.liveaupair.blogspot.com/  - Adam w Texasie.Przygoda z AuPair czyli Aupairlife oczami chłopaka, który relacjonuje dla Was swój pobyt aupair w USA. W tym blogu znajdziecie dużo zdjęć, relacje z podróży po Stanach i ciekawostki z życia au pair. Koniecznie zaglądajcie do bloga Adama:-)

16.   http://www.anaaupairusa.blogspot.com/  -świeżutki blog Ani, która właśnie zaczyna swoją przygodę au pair w USA:-) z Prowork .Trzymamy kciuki za udany pobyt w Nowym Jorku na aupair orientation 2016 i czekamy na aktualne opinie i relacje na blogu! Czytajcie i piszcie na blogu Ani miłe komentarze:-)

Prowadzisz bloga/vloga o życiu Au Pair w USA czy Europie? Zgłoś się do naszego konkursu na najlepszy Au pair blog 2016 z Prowork. Dołącz do listy najciekawszych blogów Au Pair. Czekamy na Twoje opinie na żywo  i komentarze o au pair. Do wygrania czytnik Kindle i kopony na zakupy w sieciówkach! regulamin konkursu znajdziesz na 

https://www.prowork.com.pl/regulamin-najlepszy-aupair-blog-2016_215_12_pl.html

Już w styczniu 2016 wybierzemy najlepszy Au Pair blog miesiąca! Prowadzisz swojego bloga? Zgłoś bloga na biuro@prowork.com.pl  i wygrywaj nagrody! Rozstrzygnięcie całego konkursu na najlepszy au pair blog 2016 jesienią 2016! 


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair