Wybierz program
Kraj

» zaawansowane  
11 paź 16 Najlepsze au pair blogi miesiąca wybrane! Konkurs z Prowork Au Pair!!

Najlepszy  Blog Au Pair Miesiąca/edycja LIPIEC /WRZESIEŃ 2016.  Wybraliśmy 2 świetne blogi AU PAIR:-)
- AuPair Blog „Najlepszy czas na działanie jest teraz!”, którego autorem jest Patrycja   http://gronercik.blogspot.com/
- AuPairBlog „Every moment is good to change everythink” prowadzony przez Wiktorię  http://bycaupair.blogspot.com/   
Gratulacje dla Wiktorii i Patrycji! Nagroda dla każdej z WAS to kupon od Prowork Au Pair na 150 zl na zakupy w jednej z popularnych sieciówek (do wyboru), który wkrótce otrzymasz pocztą:-)


Miło nam ogłosić kolejne blogi -  Najlepszy  Blog Au Pair Miesiąca/edycja LIPIEC /WRZESIEŃ 2016.  

Wybraliśmy 2 świetne blogi AU PAIR:-)

  1. AuPair Blog „Najlepszy czas na działanie jest teraz!”, którego autorem jest Patrycja   http://gronercik.blogspot.com/
  2. AuPairBlog „Every moment is good to change everythink” prowadzony przez Wiktorię  http://bycaupair.blogspot.com/   

Gratulacje dla Wiktorii i Patrycji! Nagroda dla każdej z WAS to kupon od Prowork Au Pair na 150 zl na zakupy w jednej z popularnych sieciówek (do wyboru), który wkrótce otrzymasz pocztą:-)

Nasze blogowe Jury wybrało juz 2 ostatnie  Najlepsze Au Pair blogi miesiąca w konkursie na Najlepszy au pair blog roku 2016.

Spośród 29 blogów zgłoszonych do konkursu jak zwykle niełatwo było wybrać kolejne najlepsze blogi i wyróżnić je spośród pozostałych. Ze względu na to, ze nasz blogowy konkurs trwa juz prawie rok, część blogów jest prowadzona b. intensywnie, przybywa aktualnych postów o Au Pair, autorzy innych blogów dodają nowe posty rzadko, inni zupełnie zmienili charakter prowadzonego bloga pokazując swoje życie „po au pair :-)” Czytelnicy blogowych aktualności ze świata au pair mają zatem wspaniały wybór!

Najlepsze Blogi Au Pair Lipca/Września autorstwa Wiktorii i Patrycji Karoliny relacjonują wyjazdy do USA i Wielkiej Brytanii! Dylemat niejednej przyszłej au pair :-) Co wybrać Au Pair USA czy może Anglia? 
Wiktoria ciekawie relacjonuje swoja przygodę Au Pair w Stanach, gdzie spędziła juz 3 miesiące! Podróże, zdjęcia, weekendowe wypady do Nowego Jorku, ciekawostki z życia Au Pair w USA. Tam chyba na pewno warto być! :-) I czytać aktualne opinie i posty Wiktorii o Au Pair USA

Patrycja natomiast przekonuje na swoim blogu do spędzenia roku w Anglii! Wieczorne spacery po Londynie, urok angielskich miasteczek no i można szlifować British English! Duży plus dla Patrycji za pisanie wszystkich postów po polsku i po angielsku! AuPair Anglia to jest to!:-)

Jeszcze raz gratulujemy Wiktorii i Patrycji  i pozdrawiamy od Prowork Au Pair! Wasze blogi  będą brać udział w finałowej części konkursu czyli wyborze Najlepszego bloga Au Pair Roku 2016! wybór bloga jeszcze w październiku br!

Wszystkich aktualnych i kolejnych uczestników naszego konkursu 

na Najlepszy Blog Au Pair 2016 z Prowork, zapraszamy do dalszej zabawy  i oczywiście czekamy na Wasze opinie, komentarze i nowe blogi! 

Dalszy Harmonogram naszego konkursu jest następujący:

Październik 2016  - Rozstrzygnięcie Całego Konkurs na Najlepszy Blog Au Pair 2016 z Prowork i wybór bloga Roku spośród wszystkich wybranych Blogów Miesiąca!

Aktualne informacje o konkursie dostępne na:

1. Strona  www.prowork.com.pl 

https://www.prowork.com.pl/regulamin-najlepszy-aupair-blog-2016_215_12_pl.html 

2. Oficjalna strona konkursu Najlepszy Blog Au Pair 2016 

https://www.facebook.com/KonkursNajlepszeBlogiAupair/

AKTUALNA LISTA 29 super BLOGÓW KONKURS na Najlepszy Blog Aupair 2016 z Prowork!  

Co dalej po #matura2016? Planujesz #gapyear? Wszystko co chcecie wiedzieć o AuPair!  Czytajcie, podziwiajcie i komentujcie! 

 1. http://www.polafrompoland.com/ - Au pair blog Poli w USA! No ale kto nie zna tego bloga! Tam się ciągle coś dzieje, urocze dzieciaki, super host family czyli gotowy scenariusz na super serial! -   Zwycięzca II edycji konkursu Najlepszy Aupair Blog Miesiąca/Edycja Marzec 2016

2. http://www.adventuresofthehungrygirl.com/   - blog Agnieszki o byciu Au Pair w Kalifornii, ale przede wszystkim o kimś z WIELKĄ pasją do świata i pomagania innym! Czytajcie o San Francisco, podróży na Hawaje i wiele innych.  Zdjęcia do tego posta udostępniliśmy z bloga Agnieszki!

3.   http://goldenmove.blogspot.no/     - przejrzysty i zorganizowany blog Dominiki  o Norwegii, lataniu, modzie, podróżach no o oczywiście Au Pair. Czytajcie koniecznie! 

4. http://tsavo00.blogspot.com/  - niezwykle piękny i nowoczesny AuPair blog Anety, która zamieszkała ze swoją host family w Kalifornii:-) Niezwykle piękne zdjęcia i filmiki na Youtubie o codziennym życiu Au Pair. Nie możesz tego przegapić:-) 

 5. http://lifeaupair.blogspot.com/    -    Au pair blog Sylwii to już prawdziwy weteran wśród blogów AuPair  Jego początki sięgają 2012 roku kiedy to Sylwia po raz stanęła na amerykańskiej ziemi w roli Au Pair! :-) Teraz  autorka bloga jest szczęśliwa studentką  University of Cincinnati :-) i dalej prowadzi dla was bloga!

6.   http://an-pair.blogspot.com/  - Pasionately courious Au Pair relacjonuje swój pobyt w Anglii już od 132 dni:-) Fajne i pełne humoru wpisy o poznawaniu Anglii, miejsca niby oczywiste i znane, ale widziane oczami naszej blogerki nabierają innego znaczenia. Pewnie autorka zaskoczy nas wkrótce nowymi relacjami:-)

7.   http://nor-get.blogspot.no/      - blog i opinie Magdy Sz. o Norwegii, o swojej przygodzie Au Pair (od sierpnia 2015),  tradycjach norweskich. Czekamy na następne relacje:-) 

8.  http://www.furmanekwusa.blogspot.com/ - nowy blog Dominiki o AuPair USA i jej przygotowania do WIELKIEJ amerykańskiej przygody! :-)

9.  http://wkrainiejane.blogspot.co.uk/ - kochacie Wielką Brytanię? Ten uroczy au pair blog Agnieszki jest dla was:-) Piękne zdjęcia i angielskie klimaty! Polecamy

 10.  http://raspberrypatisserie.blogspot.com/   - Patrycja zwana Maliną, od prawie roku opisuje swój pobyt AUPAIR w USA! Fajny malinowy aupair blog dla was i dużo zdjęć:-) Polecamy!

11.  http://www.againamerica.com/pl/  - Aga prowadzi bloga o swojej przygodzie Au Pair od ponad 2 lat i jej życie już jest na innym etapie czyli projekt ”własna rodzina” :-) Tu znajdziecie wszystko o Au Pair i dużo więcej:-) czytajcie „Jak to wszystko się zaczęlo” i o American dream wg Agi. - Zwycięzca I edycji konkursu Najlepszy Aupair Blog Miesiąca/Edycja Styczeń 2016

12.   http://nannymartauk.blogspot.com/  - bardzo ciekawy blog Marty o życiu AuPair w Anglii:-)_ Marta juz od ponad roku świetnie odnajduje się w roli au pair i jeszce znajduje czas na prowadzenie świetnego bloga dla Was:-) Polecamy!

 13.  http://paulaintheusa.blogspot.com/  - pozytywny blog Pauli, która marzy o au pair USA, cały czas szuka swojego perfect match i przy okazji szczegółowo wszystko opisuje liczne interviews z amerykańskimi rodzinami na swoim blogu:-) trzymamy kciuki za szybki wyjazd. Trzymamy kciuki za wyjazd i polecamy wam ten sympatyczny blog Pauli:-)

14. http://my-swiss-paradise.blogspot.com/  - blog Zuzy, która ma mnóstwo życiowych planów. 

W maju Matura 2016 a potem upragniony wyjazd AUPAIR do Szwajcarii, gdzie już czeka wybrana host family. Duże plusy za mega entuzjazm i zdecydowanie! Dla wszystkich, którzy marzą jak przestać marzyc i zacząć działać :-)

15.  http://www.liveaupair.blogspot.com/  - Adam w Texasie.Przygoda z AuPair czyli Aupairlife oczami chłopaka, który relacjonuje dla Was swój pobyt aupair w USA. W tym blogu znajdziecie dużo zdjęć, relacje z podróży po Stanach i ciekawostki z życia au pair. Koniecznie zaglądajcie do bloga Adama:-)  Zwycięzca III edycji konkursu Najlepszy Aupair Blog Miesiąca/Edycja Maj/Czerwiec 2016
16.   http://www.anaaupairusa.blogspot.com/  -świeżutki blog Ani, która właśnie zaczyna swoją przygodę au pair w USA:-) z Prowork .Trzymamy kciuki za udany pobyt w Nowym Jorku na aupair orientation 2016 i czekamy na aktualne opinie i relacje na blogu! Czytajcie i piszcie na blogu Ani miłe komentarze:-) 

17.  http://myimmemorialdream.blogspot.com/   - ciepły i b. przyjazny blog Jagody o wspaniałym pobycie AuPAIR  w Georgii i jej American dream. Znajdziecie tam szczegółowe opinie i relacje z życia au pair, w tym relacje z godnych pozazdroszczenia  podroży po Stanach, pływania z delfinami itd  jak i inteligentne i trafne uwagi o wszystkim co otacza szczęśliwą autorkę bloga. Świetna lektura dla przyszłych au pair:-)

18.  http://thenannydiares.blogspot.com/  - AuPair na Manhattanie czyli blog Aleksandry, gdzie znajdziecie zdjęcia, filmiki i osobiste posty o nowym Yorku, AuPair, podróżach, planach i marzeniach:-) Bardzo przyjemna i wciągająca lektura:-) Polecamy i już czekamy na dalsze posty! 

19.  http://samcix.blogspot.com/ - w konkursie z Prowork nowy blog Sandry, która jest dopiero na początku swojej przygody Au Pair i ma przed sobą znalezienie idealnej host family i wielką podróż do Stanów 2016. Ciekawe i szczegółowe opinie posty o AuPair. Bardzo nas ciekawi co będzie dalej:-). Duży plus za estetykę bloga, po prostu miło się czyta takie blogi:-) AuPair.

20. http://kakankablog.blogspot.com/ - baaardzo wciągający blog Karo, która niedawno dołaczyłą do swojej host family w Connecticut! Znajdziecie tu sporo opinii i informacji o AuPair w USA, ale też niebanalne recenzje książek, filmów i wiele więcej. Inteligentne i pełne humoru posty + przyjemne zdjęcia zapowiada się na blog idealny:-). Karo, powodzenia! Zwycięzca III edycji konkursu Najlepszy Aupair Blog Miesiąca/Edycja Maj/Czerwiec 2016

 21. https://aupairszkocjablog.wordpress.com/ - Au Pair w Szkocji! Tak, to świetny temat na bloga, miło nam powitać wśród konkursowych blogów „młodziutki” i nieco nieśmiały blog Izy:-) Piękne zdjęcia zapowiadają miłe blogowe odkrycia uroków Szkocji.niecierpliwie czekamy na kolejne posty:-)

22. http://siostrapolka.blogspot.com/ - to blog niezwykłej i mądrej 18-latki z talentem do pisania! Karolina prowadzi swojego bloga od dawna, pisze pasjonująco o wszystkim co ją otacza a od niedawna pojawił się też temat Au Pair! Summer Au Pair 2016 w Hiszpanii :-) Już czekamy na nowe posty o Au Pair:-) i trzymamy kciuki za udany wyjazd! Przy okazji pozdrowienia i gratulacje dla pani polonistki! To jest blog na szóstkę! 

23.   http://bycaupair.blogspot.com/ - blog Wiktorii o przygotowaniach do wyjazdu Au Pair 2016. Możecie śledzić na bieżąco wszystko o przygotowaniu aplikacji aupair i potem kolejne kroki do spełnienia marzeń o podróży do USA. Na au pair blogu Wiktorii znajdziecie też wcześniejsze posty i zdjęcia z poprzedniego wyjazdu jako summer au pair do Hiszpanii. Polecamy i trzymamy kciuki za ponowny udany wyjazd z Prowork Au Pair!   Zwycięzca IV edycji konkursu Najlepszy Aupair Blog Miesiąca/Edycja Lipiec/Wrzesień 2016

24.    http://cwiercfunterzserem.tumblr.com/   - inspirujący fotoblog Weroniki, młodej, ale doświadczonej już podróżniczki, która wkrótce rozpoczyna swoją roczną przygodę Au Pair w Anglii. Już czekamy na piękne zdjęcia z Oxfordu, Londynu i innych zakątków Anglii! Powodzenia!  

25.   https://travelloveblog.wordpress.com/   - ten blog na pewno Wam się spodoba! Jego autorka, 22 letnia Emilia jest zapaloną podróżniczką, blogerką:-) i obecnie Au Pair w USA :-)Chiny, Indie, Bahamy, Floryda - to tylko niektóre podróże Emilii. Czytajcie koniecznie! I planujcie swój GapYear! 

26.  http://czolo.blogspot.com/ - nowy Au Pair blog Ewy, która przeniosła się z Krakowa do Filadelfii świetnie relacjonuje swój pobyt w USA :-) Trzymamy kciuki za realizację wszystkich 15 punktów z Twojej Listy Marzeń:-)

27.  http://www.powerpinkyx.com/   - blog Mileny o Au Pair w Hiszpanii, w przyszłosci w USA, piękne zdjęcia i ciekawe posty, świetnie się zapowiada:- ) Na pewno warto śledzić:-) 

28.  http://gronercik.blogspot.com/   - naprawdę uroczy blog Patrycji, która wyjechała z Prowork do Anglii. Piękne zdjęcia pokazujące uroki angielskich krajobrazów i komentarze w j. polskim i angielskim! Patrycja świetnie się zaaklimatyzowała w roli Au Pair w Anglii i wykorzystuje każdą chwilę na zwiedzanie, poznawanie przyjaciół, no i szkolenia angielskiego! Czekamy na kolejne Twoje opinie i posty z życia Au pair w Anglii :-)

Zwycięzca IV edycji konkursu Najlepszy Aupair Blog Miesiąca/Edycja Lipiec/Wrzesień 2016

29. https://aupairdomader.blogspot.com/    -  Dominika właśnie skończyła szkołę i rozpoczyna swoją przygodę Aupair w USA. Perfect match z rodziną w New Jersey, wiza i czas na wylot do Stanów. Jeśli też marzy ci się #gapyear w USA koniecznie zaglądaj na tego aupair bloga! Zapowiada się b. ciekawie :-)

Prowadzisz bloga/vloga o życiu Au Pair w USA czy Europie? Zgłoś się do naszego konkursu na najlepszy Au pair blog 2016 z Prowork. Dołącz do listy najciekawszych blogów Au Pair. Czekamy na Twoje opinie na żywo  i komentarze o au pair. Do wygrania czytnik Kindle i kupony na zakupy w sieciówkach! regulamin konkursu znajdziesz na www.prowork.com.pl 

Oficjalna strona Konkursu Najlepszy AuPair Blog 2016 na Facebooku  

https://www.facebook.com/KonkursNajlepszeBlogiAupair/ 


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair