Wybierz program
Kraj

» zaawansowane  
15 lis 16 Najlepszy blog Au Pair 2016 wybrany! Polecamy Swietny blog Poli w USA
Kochani, Najlepszy Au Pair Blog roku 2016 wybrany! Spośród 6 finalistów wybraliśmy ten najlepszy czyli blog POLI 
http://www.polafrompoland.com/ 
POLA, Gratulujemy! Główna nagroda w konkursie czyli Czytnik Kindle należy dla Ciebie:-). Blog Poli to wspaniała i wzruszająca historia, opisywana pięknie, osobiście i bardzo regularnie od pierwszych dni od przylotu do Stanów aż do zakończenia 2 letniej przygody au pair w USA, która …wcale się nie zakończyła:-). Jak wyjechać do USA jako AuPair? Jak złożyć aplikacje i szybko znależć rodzinę?która agencja au pair jest najlepsza? Wszystkie cenne opinie z pierwszej ręki znajdziecie na blogach au pair! Agencja Prowork z przyjemnością poleca wam najlepsze blogi Au Pair:-)
Aktualne losy Poli
 i nowe wyzwania możecie śledzić na jej blogu. Warto jeszcze dodać, że na blogu Poli znajdziecie fantastyczne zdjęcia! Dzieciaki w obiektywie Poli zachwycają! Patrycja, nasza konkursowa jurorka (tez autorka super bloga „Pati in Norway”)napisała „Poli kibicuję od powstania jej bloga. Jeśli ktoś będzie pisał podręcznik na temat au-pair, to Pola powinna tam się znaleźć jako wzorzec do naśladowania dla innych dziewczyn” Gratulacje i podziękowania dla wszystkich uczestników blogowego konkursu za zaangażowanie i wspólną zabawę :-) Jest nam niezwykle miło, że Pola wyjechała do Stanów jako Au Pair za pośrednictwem agencji Prowork:-)
Gratulujemy tez wszystkim finalistom konkursu, Wasze blogi są również fantastyczne, pełne emocji, osobistych relacji, opinii i komentarzy o programie Au Pair i waszych niezwykłych losach po zakończeniu wyjazdu. Polecamy Wszystkim lekturę Waszych blogów!
Finaliści konkursu Najlepszy Blog Au pair 2016 z Prowork AuPair!
Agnieszka: http://www.againamerica.com/pl/kontakt/ 
Patrycja: http://gronercik.blogspot.com/p/contact.html
Wiktoria- http://bycaupair.blogspot.com/ 
Kakanka- Karolina: kakankablog.blogspot.com
Adam: http://liveaupair.blogspot.com/p/sownik.html

 

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair