Wybierz program
Kraj

» zaawansowane  
10 sty 18 Au Pair USA 2018 ubezpieczenie rozszerzone? Ile to kosztuje z Agencją Prowork Au Pair
Planujesz zostać Au pair USA 2018? Chcesz leciesz do Stanów na rok po maturze? Porównujesz oferty i pytasz ile właściwie kosztuje wyjazd Au Pair na rok do Stanów!
Zapytanie o łaczne koszty wyjazdu Au pair USA dostajemy w naszym biurze bardzo często, zatem teraz dla Was mamy dokładny opis kosztów łacznie z ubezpieczeniem! Sprawdź i porównaj zanim złożysz aplikację. Pamietaj też, ze wszystkie warunki pobytu Au Pair na miejscu w USA są takie same ( kieszkonkowe, dopłata do kursów, przeloty itd), bo zasady te reguluje Departament Stanu rządu USA .
Zatem gdy skłądasz apliakcję Au pair USA z Prowork Au Pair  2018 Twoje łączne koszty są następujące:
1. opłata  agencyjne 1190 zł ( 190 zł gdy juz zlożysz gotową aplikację online i 1000 zł gdzy podpiszesz kontrakt z rodziną amerykańską
2. koszt ubezpieczenia - wynosi "0 zł" - nie masz żadnej dopłaty do ubezpieczenie w wersji rozszerzonej i polise o wartości 500 000 usd! Jest to super opcja i nie musisz nic płacić dodatkowo za Twoje roczne  ubezpieczenie w Stanach!
3. koszt wizy amerykańskiej - ok 160 usd (równowartość w zl) - płatne po akceptacji rodziny gdy składasz wniosek o wizę

To wszystko, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów związanych z załątwianiem firmalności za pośrednictwem agencji Prowork Au Pair! 
Dodatkowo ważne jest, ze Caly proces aplikacyjny jest online, łacznie z referencjami w formie online i jełśi tylko chcesz możesz złożyć pełna aplikacje w ciągu kilku dni i od razu miec dostęp do bazy rodzin amerykańskich! Nie musisz zbierać ani przysyłąć żadnych "papierowych" dokumentów.
Masz więcej pytań! Skontaktuj sie z Prowork Au Pair - prowork@prowork.com.pl 
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania o Au pair USA i pomożemy w sprawnej organizacji Twojego wyjazdu Gap Yaer Au Pair USA 2018 ! Więcej o Au pair USA
ogładaj koniecznie nasz kanał You Tube o Au Pair!  

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair