Au Pair Europa

Au Pair Europa 2019 warunki uczestnictwa. Co to jest Au Pair?
Program Au Pair to rocznie lub kilkumiesięczne pobyty za granicą dla młodych osób
w wieku 18-29 lat (górna granica wieku jest różna w zależności od kraju), które chcą zamieszkać z rodziną za granicą i uczyć się języków obcych. „AU PAIR” – w j. francuskim znaczy „do pary”  i określa młodą osobę, najczęściej cudzoziemkę, która spełnia rolę „starszej siostry” czy „starszego brata” mogącej pomóc w opiece nad dziećmi. Rodziny zapraszające Au Pair w zamian za opiekę nad dziećmi i drobną pomoc  w obowiązkach domowych oferują zakwaterowanie, wyżywienie oraz kieszonkowe na własne wydatki. Au Pair jest gościem  rodziny, często bierze aktywny udział w we wszystkich wydarzeniach i uroczystościach rodzinnych, podróżuje i wyjeżdża z  rodziną na wakacje. Ponadto, co jest najważniejsze,  Au Pair ma możliwość praktycznej nauki języka, poznawania nowych ludzi i kultury danego kraju. Au Pair ma również zagwarantowaną możliwość uczęszczania na kursy językowe. Wyjazdy Au Pair są organizowane legalnie na podstawie kontraktów z rodzinami i/ lub wiz ( dotyczy tylko Au Pair USA). Osoby starające się o pobyt Au Pair w USA aplikują z pomocą biura Prowork o wizę J1.
Zasady zatrudnienia Au Pair w Europie regulowane są przez uchwaloną przez Radę Europy konwencję nr 68, która określa wyjazdy Au Pair jako formę pośrednią między pobytem studenckim a wyjazdem do pracy i reguluje formalne zasady zatrudnienia i wynagrodzenia.
Podróżowanie i nauka języka w ramach Programu Au Pair jest niezwykle popularne na całym świecie. Młode osoby ze wszystkich kontynentów decydują się na spędzenie kilku miesięcy lub całego roku jako au Pair za granicą aby nauczyć się języka, poznać codzienne życie w danym kraju co zazwyczaj jest niezwykła i fascynującą przygodą.Agencja Prowork współpracuje z wieloma renomowanymi agencjami Au Pair , które zapewniają sprawdzone rodziny i sprawują opiekę za granicą. Przedstawiciele naszego biura regularnie odwiedzają biura partnerskie za granicą oraz spotykają się podczas dorocznych konferencji IAPA ( International Au Pair Association)
Za pośrednictwem naszego biura wyjechało do rodzin na całym świecie już kilka tysięcy młodych osób z Polski. Obecnie oferujemy możliwość wyjazdu jako Au Pair i pobyty u rodzin  za granicą,
Au Pair Europa 2019 warunki uczestnictwa. Jak zostać AU PAIR:
Au Pair Stany ZjednoczoneAu Pair Wielka Brytania
Au PAIR EUROPA! Aplikuj na oferty rodzin bezpośrednio. rejestracja i dobór rodzin BEZPŁATNIE dla kandydatów. Zobacz info Talk & Go Au Pair World!

ZAPRASZAMY!