AuPair USA i Europa koszty

Jak wyjechać najtaniej i bezpiecznie jako AuPair do USA? Jaka agencja AuPair jest najlepsza? Porównaj oferty i zdecyduj! Biuro Prowork od 1999 roku jest przedstawicielem amerykańskich organizacji AuPair. 

  1. Au Pair Europa 2019  całkowity koszt uczestnictwa 
    ► TERAZ BEZPŁATNIE funkcja Talk & Go Au Pair World! – ZAREJESTRUJ SIĘ I APLIKUJ na stronie Prowork Au Pair na oferty rodzin i zaufanych biur au pair w Europie i wybierz samodzielnie rodzinę goszczącą! Obserwuj nowe oferty rodziny i aplikuj bezpośrednio! Oferta dotyczy tylko ofert Au Pair w Europie.
  2. Au Pair USA całkowity koszt uczestnictwa 
    ► 1190 złotych płatne po akceptacji rodziny i podpisaniu z nimi umowy.
    ► oplata wizowa ok 160 USD (płatne w Ambasadzie Amerykańskiej przy składaniu wniosku o wizę).
    Uwaga: Teraz zagwarantowane ubezpieczenie rozszerzone za „0zł” jest wliczone w koszty uczestnictwa. Twoje UBEZPIECZENIE  AU PAIR USA  w wersji rozszerzonej  to polisa o wartości 1.000 000 USD ( 1 mln zl) lub polisa na 500 000 USA, w zależności od organizatora (do wyboru Interexchange lub Aupaircare). Nie musisz wykupować dodatkowego ubezpieczenia!

Au Pair promocje 2019 / wyjazdy Au Pair 
Aktualne promocje i kupony zniżkowe na wyjazd Au Pair USA z Prowork AuPair 2019 są dostępne na naszych profilach social media: Instagram, Facebook, You Tube! OBSERWUJ nas i korzystaj z najnowszych rabatów i promocji na wyjazdy AuPair USA! Zgarnij kupon zniżkowy czy rabat dla maturzystów /studentów i leć na rok do Stanów jako Au Pair jeszcze taniej!

 PROWORK Au Pair gwarantuje niezmienność kosztów określonych w podpisanej umowie.