Au Pair krok po kroku

PROWORK  jak zostać Aupair  krok po kroku

Au Pair USA i  Wielka Brytania

 Program Au Pair to najlepsza metoda nauki języka! Prowork Au Pair zajmuje się wyjazdami językowymi Au Pair i pobytami u rodzin za granicą od 1999 roku! Współpracujemy z wieloma biurami partnerskimi w USA i UK w bezpiecznym doborze rodzin dla Was! Skorzystaj z naszego doświadczenia! Na każdym etapie doradzimy Ci  w doborze rodziny i podpisaniu odpowiedniej umowy przed wyjazdem.  Jak zostać Au Pair?

Poniżej opisujemy wyjazd z Prowork Au Pair  krok po kroku.
● Krok 1 – zgłoszenie do Programu Au Pair
Po wstępnej rejestracji w serwisie Prowork/zakładka REJESTRACJA  i rozmowie telefonicznej z konsultantką, otrzymujesz Umowę uczestnictwa  oraz udostępniamy Ci online Aplikację Au Pair Room.
● Krok 2 – uzupełniasz online aplikację Au Pair
Cała aplikacja Au Pair, w tym referencje, jest online i możesz ją uzupełnić od razu!
● Krok 3 – dobór rodziny
Dobór rodziny rozpoczyna się po otrzymaniu Twojej kompletnej aplikacji! We współpracy z doświadczonymi biurami za granicą poszukujemy dla Ciebie odpowiedniej rodziny na pobyt Au Pair.  Na bieżąco informujemy Cię o ofertach wybranych rodzin i umawiamy na bezpośrednią rozmowę Skype. Jeśli rozmowa przebiegnie pomyślnie i zaakceptujesz ofertę rodziny – załatwiamy dalsze formalności! To TY decydujesz, do której rodziny pojedziesz! Dobór rodziny dla Ciebie jest indywidualny cały proces może trwać od kilku dni do kilku tygodni od czasu otrzymania Twojej kompletnej aplikacji online.
● Krok 4 – akceptacja
Uzgadniamy szczegóły Twojego wyjazdu i otrzymujesz zaproszenie / kontrakt na pobyt Au Pair u danej rodziny. Następnie, w zależności od szczegółów oferty, otrzymujesz bilety lotnicze lub, w uzgodnieniu z Prowork, rezerwujesz bilety.
● Krok 5 – wyjazd/pobyt Au Pair
Wyjeżdżasz do rodziny w ustalonym terminie. Rodzina goszcząca odbierze Cię z  lotniska.
I tak rozpocznie się Twój pobyt Au Pair w USA czy Wielkiej Brytanii
W przypadku programu AU PAIR USA – Twój wyjazd zawsze rozpoczyna się szkoleniem w Nowym Jorku! Podczas całego pobytu będziesz pod naszą opieką oraz  partnerskiego biura za granicą.

Więcej info o tym co to jest Au Pair i jak zostać Au  Pair znajdziesz na naszym kanale o Au Pair na You Tube. Subskrybuj nasz kanał o Au Pair i oglądaj firmy i relacje z pobytów Au Pair
Aktualności o AuPair
instagram: Prowork.aupair
facebook: Prowork AuPair Agency Poland