Au Pair News

Au Pair NEWS i relacje Instagram z Prowork

Lato już za nami, ale wracamy jeszcze do Waszych letnich relacji z pobytów Au Pair na Instagramie! Dzięki naszym instagramowym reporterkom mieliśmy relacje z Kalifornii, Hawajów, Waszyngtonu, Madrytu i wielu innych miejsc w Stanach i Europie! Nagrody za najpopularniejsze Stories, karty zakupowe do sieciówek wysłane! Jeszcze raz gratulujemy Weronice @werskaa
Klaudii @winiarx i Julii @build_my_world za mega relacje z pobytów Au Pair.
Dziękujemy i zapraszamy Was i wszystkie Au Pair z Prowork Au Pair do dodawania kolejnych stories! Au Pair NEWS i relacje Instagram z Prowork
TERAZ Places & Friends czyli jesienne Au Pair Instastories! Kolejne nagrody ( karty upominkowe na zakupy) czekają!  Jak się zgłosić i dodać swoją relację z #AUPAIRLIFE?
Skontaktuj się z nami aby ustalić termin, dodaj swoja relację z wydarzenia, pokaż okolice, swoje podróże i swój GAP YEAR!
Jeśli planujesz swoje podróże i zastanawiasz się jak wyjechać za granicę? Jak zostać Au Pair USA i spędzić rok w Stanach? Obserwuj relacje Au Pair  na Instagramie: prowork.au pair i planuj Twój #gapyear! Więcej info skontaktuj się z Prowork Au Pair lub zarejestruj się wstępnie, wówczas odzwonimy do Ciebie i odpowiemy na Twoje pytania! Zapraszamy Was tez na spotkania informacyjne w biurze Prowork Au Pair w Warszawie, ul Warecka 8/46, przy stacji metra Nowy świat Uniwersytet ( wejście od ul. Kubusia Puchatka :-)).

 

 

 

 

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News