Au Pair News

Au Pair USA 2019 ubezpieczenie rozszerzone? Ile to kosztuje w agencji Prowork Au Pair

Planujesz zostać Au pair USA 2019? Chcesz lecisz do Stanów na rok po maturze? Porównujesz oferty i pytasz ile właściwie kosztuje wyjazd Au Pair na rok do Stanów!
Zapytanie o łączne koszty wyjazdu Au pair USA dostajemy w naszym biurze bardzo często, zatem teraz dla Was mamy dokładny opis kosztów łącznie z ubezpieczeniem! Sprawdź i porównaj zanim złożysz aplikację. Pamiętaj też, ze wszystkie warunki pobytu Au Pair na miejscu w USA są takie same ( kieszonkowe, dopłata do kursów, przeloty itd), bo zasady te reguluje Departament Stanu rządu USA .
Zatem gdy składasz aplikację Au Pair USA z Prowork Au Pair  2019 Twoje  koszty są następujące:
1. Opłata  agencyjne 1190 zł płatne po znalezieniu rodziny i podpisaniu kontraktu z rodziną amerykańską
2. Polisa ubezpieczenie rozszerzone za „0 zł” – nie masz żadnej dopłaty do ubezpieczenie w wersji rozszerzonej i polisę, w zależności od organizatora  o wartości  1 mln usd lub 0,5 mln usd! Nie musisz nic płacić dodatkowo za Twoje roczne  ubezpieczenie w Stanach!
3. Koszt wizy amerykańskiej – ok 160 usd (równowartość w zl) – płatne po akceptacji rodziny gdy składasz wniosek o wizę
To wszystko, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów wyjeżdżając z  Prowork Au Pair!
Dodatkowo ważne jest, ze cały proces aplikacyjny jest online i jeśli tylko chcesz możesz złożyć pełną aplikację w ciągu kilku dni i od razu mieć dostęp do bazy rodzin amerykańskich! Nie musisz zbierać ani przysyłać żadnych „papierowych” dokumentów.
Masz więcej pytań! Skontaktuj się z Prowork Au Pair – rekrutacja@prowork.com.pl
Chętnie odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair USA i pomożemy w sprawnej organizacji Twojego wyjazdu Gap Year Au Pair USA 2019 !
Więcej o Au Pair USA  oglądaj koniecznie nasz kanał You Tube o Au Pair! 

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News