Au Pair USA jakie ubezpieczenie

Warunki ubezpieczenia  dla osób wyjeżdżających jako Au Pair do USA za pośrednictwem biura Prowork Au Pair.
Jako Au Pair USA z Prowork Au Pair
 masz zagwaratnbowane ubezpieczenie w wersji rozszerzonej za „0” zł.
Wartość polisty ubezpieczeniowej na cały okres kontraktu jako Au Pair w USA – to w zależności od organizatora wynosi 1.000 000 USD (Interexchange) lub 500 tys. USD (APC). W przypadku wyjazdu z Prowork Au Pair Twoje ubezpieczenie jest BEZPŁATNE ( w wersji rozszerzonej). Twój wyjazd Au Pair do USA jest objęty ochroną ubezpieczeniową od momentu rozpoczęcia Twojej podróży (od dnia wylotu z kraju). Szczegółowe i pełne warunki ubezpieczenia zawarte są w polisie jaką otrzymujesz podczas składania aplikacji Au Pair z Prowork.
Porównaj warunki ubezpieczenia jako Au Pair USA, wybierz opcję z rozszerzonym ubezpieczeniem w cenie programu Au Pair USA.
Nie musisz dopłacać za ubezpieczenie rozszerzone!

Q&A Ubezpieczenie AU PAIR USA. Najczęstsze pytania o ubezpieczenie dla Au Pair w USA

1. Czy mogę jechać do Stanów jako Au Pair USA z podstawowym ubezpieczeniem? 
Formalnie możesz wyjechać z polisą podstawową ( np. na 100 czy 200 tys usd), ale pamiętaj, że koszty leczenia w USA są b. wysokie i w przypadku konieczności skorzystania z pomocy medycznej, ta kwota nie będzie wystarczająca na pokrycie kosztów leczenia.

2. Czy ubezpieczenie rozszerzone zapewnia zwrot wszelkich ewentualnych kosztów leczenia podczas mojego pobytu jako  Au Pair w USA
Każda, nawet, najdroższe polisa ma swoje warunki i ograniczenia, jednak ubezpieczenie w wersji rozszerzonej na 1 mln USD ( czy też na 500 000 usd) obejmuje szeroki pakiet ubezpieczenia podczas Twojego całego rocznego pobytu Au Pair w USA. Polisa może nie obejmować kosztów leczenia stomatologicznego czy ortodontycznego ani kosztów związanych z leczeniem zdiagnozowanych wcyesniej chorób.
Zapytaj o szczegółowe warunki Twojej polisy w wersji rozszerzonej podczas wypełniania aplikacji Aupair.

3. Czy moja polisa /ubezpieczenie rozszerzone obejmuje tylko koszty opieki medycznej?
Twoja polisa obejmuje też koszty ubezpieczenia bagażu, odszkodowania, koszty podróży do/z kraju w uzasadnionych nagłych wypadkach/ transportu medycznego i inne

4. Czym się różnią różne ubezpieczenia oferowane przez agencje dla au pair w USA ? czy ubezpieczenia, ze które trzeba płacić są lepsze dla mnie?
Każda polisa ubezpieczeniowa (  w tym ubezpieczenie dla Au Pair w USA ) ma określoną wartość polisy / gwarantowanej kwoty ubezpieczenia oraz szczegółowe warunki i zakres ubezpieczenia.  Przed wyborem agencji, gdzie złożysz aplikację do programu Au Pair USA sprawdź i porównaj oferowane polisy zarówno pod katem wartości danej polisy jak i opłaty jaką musisz dodatkowo ponieść. Często koszt polisy w wersji rozszerzonej może być wyższy niż opłata programowa.
Z całą pewnością nie decyduj się na wyjazd Au Pair do USA z ubezpieczeniem podstawowym!

5. Od kiedy mam zapewnioną ochronę ubezpieczeniową gdy rozpoczynam pobyt Au Pair w USA?
Twoja polisa automatycznie zaczyna działać od chwili rozpoczęcia Twojej podróży do USA

6. Porównaj Program Au Pair USA: Ubezpieczenie z Prowork Au Pair  i inne agencje / Koszty i wysokość polisy
Koszt programu z Prowork Au Pair: 1190 zł (płatne dopiero po akceptacji rodziny amerykańskiej)
Ubezpieczenie rozszerzone: 0 zł – zapewnione bezpłatnie w pakiecie dla uczestnika Programu Au Pair USA i polisa, w zależności od organizatora, którego wybierzesz:
APC /polisa na 500 000 usd   lub Interexchange/ polisa na 1 mln usd
Zgłaszając się do programu z Prowork Au Pair, wybierasz organizację w USA, która  będzie realizować Twój pobyt Au Pair 🙂