Au Pair News

Au Pair USA promocja LATO! 300zł zniżki

Au Pair USA promocja LATO! 300zł zniżki. Kończysz szkołę? Jesteś po maturze?
Co wybrać Gap Year czy studia? Jeśli tylko masz ochotę na podróże i wyjazd do Stanów na rok, skorzystaj z naszej letniej oferty Au Pair USA promocja LATO! 300zł zniżki! Zarejestruj się wstępnie na stronie Prowork Au Pair i sprawdź jak łatwo możesz wyjechać do Stanów na Gap Year. Jako Au Pair USA masz zapewniony bezpłatny przelot do/z USA.
Teraz Twój koszt Au Pair USA promocja LATO to tylko 890 zł! Płatne po znalezieniu rodziny! W pakiecie też masz zagwarantowane ubezpieczenie Au Pair rozszerzone za „0zł” na 1 mln USD lub 500 tys usd ( w zależności od organizatora w USA wg. Twojego wyboru).
Jak zostać Au Pair w USA i szybko znaleźć rodzinę goszczącą? Skorzystaj z Promocji Au Pair USA LATO i zgłoś się do 15 lipca 2018!  Wylot dowolny termin do k. 2018 roku!

Program Au Pair USA to oficjalny Program wymiany kulturowej nadzorowany przez Departament Stanu w USA, skierowany do młodych osób w wieku 18-27 lat z całego świata! W programie masz zagwarantowanie m.in bezpłatny przelot do/z USA, bezpłatne szkolenie Au Pair orientation w Nowym Jorku, roczny kontrakt i pobyt z rodziną amerykańską, gdzie w zamian za opiekę nad dziećmi masz zapewnione, zamieszkanie, wyżywienie, kieszonkowe 800 usd/ mies., dopłatę 500 usd na kursy językowe oraz opiekę biura partnerskiego w USA. Jeśli lubisz pracę z dziećmi i chcesz wyjechać na rok do Stanów Zjednoczonych na Au Pair Gap Year skorzystaj z naszej promocji Au Pair USA promocja LATO! 300zł zniżki z Prowork Au Pair. Przeczytaj też opinie i wszystkie pytania Q&A o Au Pair USA.

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News