Au Pair News

Au Pair USA wymagania i aplikacja z Prowork Au Pair

Au Pair USA wymagania i aplikacja z Prowork Au Pair. Planujesz wyjazd za granicę i szukasz ofert na Gap Year 2019?
Jedną z popularnych opcji jest roczny wyjazd do Stanów Zjednoczonych z Programu Au Pair USA. Jest to oficjalny program wymiany kulturowej nadzorowany przez Departament Stanu w USA, z którego korzysta tysiące młodzieży na całym świecie! Niewątpliwie atutem programu jest jego dostępność i minimalne koszty. Jako Au Pair USA masz zagwarantowany bezpłatny przelot do/ z USA i ubezpieczenie rozszerzone za „0”zł! Co ważne podczas rocznego pobytu w USA otrzymujesz kieszonkowe na własne wydatki ok. 800 USD miesięcznie + jednorazowo 500 USD na koszty nauki czy kursy językowy w Stanach.
Jakie są wymagania dla uczestników Programu Au Pair USA

Wymagania i zasady programu Au Pair USA są określone przez Departament Stanu USA, gdyż jest to wyjazd realizowany w ramach wymiany kulturowej na podstawie wizy J1.
W programie Au Pair USA mogą brać udział osoby w wieku 18 -27 lat, które spełniają poniższe warunki: komunikatywny angielski ( jeśli uczysz się angielskiego w szkole średniej, jest to wystarczające), prawo jazdy, doświadczenie w zajmowaniu się dziećmi min. 200 godzin ( różnego rodzaju opieka nad dziećmi, udzielanie korepetycji, prowadzenie zajęć sportowych, pomoc sąsiedzka w  opiece czy nauce, woluntariat, opieka wakacyjna i inne) oraz gotowość do wyjazdu do USA na 12 miesięcy.
Jeśli spełniasz te podstawowe warunki, podoba Ci się idea programu Au Pair USA i chcesz lecieć na rok do Stanów na Gap Year 2019 po maturze /na studiach, zarejestruj się wstępnie na stronie Prowork Au Pair i dowiedz się jak zostać Au Pair USA i złożyć aplikację online.

Au Pair USA 2019 jak się zgłosić i koszty

Jeśli chcesz wyjechać do Stanów na Au pair Gap Year 2019 i spełniasz główne wymagania, wystarczy zarejestrować się wstępnie z Prowork Au Pair i po rozmowie z naszym konsultantem otrzymasz loginy do Twojej aplikacji online w Programie Au Pair USA. Cała Twoja aplikacja jest w wersji online i możesz szybko uzupełnić dane i dodać wymagane dokumenty. W przygotowaniu aplikacji na bieżąco będzie Ci pomagać Twoja konsultantka z Prowork Au Pair jeśli tylko będzie taka potrzeba.
Ponadto sprawdź informacje jako przygotować aplikację Au Pair USA krok po kroku 

Au Pair USA 2019 koszty i ubezpieczenie rozszerzone Au Pair

 

Opinie i relacje Au Pair z Programu Au Pair USA na You Tube

Wiele szczegółowych informacji, cennych rad i opinii o wyjazdach Au Pair możesz poznać z filmów na You Tube o Programie Au Pair USA. W szczególności polecamy wam relacje i wspomnienia uczestniczek Programu Au Pair in America z Prowork Au Pair. Zobacz najciekawsze filmiki o Au Pair USA na You Tube

Dlaczego Au Pair USA po maturze? Mój gap year Stany, angielski, podróże i studia. Prowork Au Pair

Byłam Au Pair USA! 7 rzeczy, które mnie zaskoczyły podczas rocznego pobytu Au Pair w Texasie.

Au Pair USA o co w tym chodzi? Gap Year w Stanach!

Au Pair USA i kursy koledż studia? Czy jadę studiować do Stanów? Info i opinie Wiktorii

Aupair USA. Mój najlepszy rok w Texasie! Wspomnienia Au Pair. Marta z Prowork Au Pair

Polecamy Wam te filmy i wiele innych relacji o Au Pair USA, które znajdziecie na You Tube. Zapraszamy też do śledzenie na codzień naszego profilu Instagram: prowork.aupair  gdzie znajdziesz mnóstwo relacji i instaseories z życia Au Pair USA. Poznaj Au Pair USA wymagania i aplikacja z Prowork Au Pair. Planuje Twój Gap Year USA 2019.

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News