Au Pair News

Prowork Au Pair opinions and news

Prowork oferuje pobyty Au Pair do wielu krajów na świecie: Au pair USA, Anglia,  Francja,  Szwajcaria,  Islandia,  Włochy, Hiszpania,  Niemcyi  Finlandia.
Ucz się i pracuj za granicą! Bezpłatne przeloty i duży wybór rodzin! Zostań Au Pair i szlifuj angielski z native speakerami! Poznaj Program Au Pair z Prowork! Najlepszy wybór dla Ciebie.Do jakiego kraju chcesz wyjechać? Oddzwonimy! Prowork to ponad 19 lat doświadczenia w Programie Au Pair! Indywidualny dobór rodzin i profesjonalna obsługa! Teraz cała aplikacja  Au Pair online.
Zobacz opinie Au Pair /blogi i najlepsze relacje na stronie Prowork
Oglądaj na żywo opinie i relacje naszych Au Pair z pobytów u rodzin jako Au Pair w USA czy Europie.
Pytaj o wszystko i poznaj osobiście inne Au Pair!
Snapchat: proworkaupair   
Śledź najlepsze snapy au pair! Co tydzień gości na proworkowym snapchacie inna Au Pair, która pokazuje Wam swoje codzienne życie w roli Au Pair, opowiada o swojej host family, obowiązkach, pokazuje jak spędza weekendy, doradza jako przygotować najlepszą aplikację Au Pair, jak przygotować się do rozmowy z rodzinami, Jak wybrać swój perfect match! Oglądaj snapowe relacje o Au Pair na żywo i też zaplanuj swój wymarzony Gap Year za granicą z Prowork Au Pair
Instagram: prowork.aupair  – tu też możesz śledzić zdjęcia i relacje na Insta Story z wyjazdów AuPair. Dodajemy tu codziennie aktualności i opinie oraz najlepsze zdjęcia naszych AuPair, ich świetne opinie i relacje! Obserwuj profil Prowork AuPair na Instagramie i aktywnie przygotuj się do Twojego wyjazdu AuPair!

Udostępnij Udostępnij Więcej Au Pair News