2 lata w USA- relacja Patrycji
2 lata w USA- relacja Patrycji
Stoję na środku pokoju, milion rzeczy dookoła mnie. Powinnam się pakować - pomyślałam, ale jak na razie wzrokiem ogarniam ten bajzel mając nadzieję, że to wszystko samo zapakuje się do walizki. A raczej dwóch.
Co by tu wyrzucić? A co zabrać?
Ktoś powinien napisać jakiś poradnik dla au pair. "Jak pakować się z głową", albo "Po prostu wyrzuć tą bluzkę, i tak już jej nie ubierzesz".
Niestety nikt mi w tym nie pomoże, więc trzeba się ruszyć i podjąć decyzję. Co wyląduje w śmietniku, a co w walizce.
Tak to wyglądało kilka dni temu. Dzisiaj już, na środku pokoju stoją dwie walizki.
Jedna leci ze mną do New Jersey, drugą zabieram do Polski.
Dlaczego do NJ? Tam spędziłam swój pierwszy rok. Niezapomniany rok.
Wspaniała rodzinka, wspaniali znajomi, z którymi do dzisiaj mam kontakt.
Na drugi przeniosłam się do San Francisco. Całkiem inny świat.
Gdzie było lepiej?
To zależy.
Host rodzina z NJ była wspaniała. Czułam się jak w domu. Za kilka dni znowu tam będę i nie mogę się doczekać, bo czuję się jakbym wracała "do siebie".
W Californii było różnie- zobaczyłam tam tyle przeróżnych miejsc !  
Największą wycieczką, którą odbyłam był wyjazd na Hawaje w październiku, w których jestem po dzień dzisiejszy zakochana (zrobiłam sobie nawet tatuaż w hawajskim stylu ;))! Piaszczyste plaże, niebieski ocean, piękna pogoda, wspaniała kultura polinezyjska. Zabierzcie mnie tam z powrotem!
W listopadzie odwiedziłam Seattle. Zimne, deszczowe Seattle. Niestety wbrew pogodzie – Spędziłam tam wspaniały czas ! Zastanawiam się tylko jak zniosą to moi rodzice. ;)
A za 2 tygodnie, razem z bratem, który przyjeżdża do mnie z Polski, i z Panną Anną, jedziemy na road trip po Stanach! California, Arizona, New Mexico, Utah - to tylko niektóre ze stanów, przez które przejedziemy.
Były to najlepsze 2 lata w moim życiu (jak dotąd). Smutno wyjeżdżać, ale taka kolej rzeczy. Czas zobaczyć rodzinę, ukochanego psa, moje miasto. Po dwóch latach! Ciekawe czy coś się zmieniło. Aż boję się pomyśleć, że nie.. Bo ja się zmieniłam. I to jak!

Pozdrawiam, Patrycja J


    tel.: +48 022 323 63 35
    tel.: +48 022 828 31 34
    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair