Wakacje Au Pair w Meldreth 2013 - relacja Magdy
Wakacje Au Pair w Meldreth 2013 - relacja Magdy

Wakacje w Meldreth :)

Cześć!

Jestem Magda i jestem Au Pair w Anglii od 1 lipca, czyli  już prawie miesiąc - nawet nie wiem kiedy to zleciało. Mieszkam w Meldreth - mała, cudowna wioska pod Cambridge.

Rodzina, z którą mieszkam to mama z 2 synami - dwa urwisy, których można przekupić

słodyczami :P, ciągle pracujący mąż i pies - roczny labrador Alaska. Lepiej trafić nie mogłam! Wszyscy są naprawdę bardzo mili, przyjaźni i bardzo gościnni. Mam do dyspozycji korty tenisowe i basen, więc każdy dzień zawiera porządną dawkę sportu dla mnie i dla chłopaków!

Pierwszy tydzień z rodziną był trochę niezorganizowany i chaotyczny, a to dlatego, że siostra mojej hostki wychodziła za mąż i było małe zamieszanie itp, oczywiście miałam okazję zobaczyć jak wygląda ślub w Anglii w rodzinie Baptystów. Było to coś nowego dla mnie, ponieważ nigdy nie widziałam jak wygląda angielski ślub, a różni się on od naszego polskiego i to bardzo! Bardzo miło będę to wspominaćJ

Jeśli chodzi o moje obowiązki to nie należą do ciężkich. Cały dzień mam bawić się z dzieciakami, czasem poprasować i ugotować obiad czy pójść z psem i dziećmi na spacer.

Poznałam dwie dziewczyny, które również są au pair, jedna jest z Czech, a druga z Włoch. Ze względu na różne godziny pracy spotykamy się raz w tygodniu, ale cały czas mamy ze sobą kontakt. Razem z nowymi koleżankami udało mi się zwiedzi Cambridge i Londyn, a w sierpniu wybieramy się na wycieczkę do Oxfordu i Windsour.

Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się wyjechać jako Au Pair :) Jest to świetna okazja do poznania nowych ludzi, zwiedzania nowych zakątków Europy oraz do praktyki języka.

Pozdrawiam,

Magda :) 


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair