Cudowny rok w USA relacja Sylwii - Au pair w New Jersey
Cudowny rok w USA relacja Sylwii - Au pair w New Jersey
Już ponad 7 miesięcy jestem w USA. Tak na prawdę jak to piszę nadal w to nie wierzę, że już tak długo. Czas płynie mi tutaj zdecydowanie za szybko. Wszystko jest w porządku, jestem szczęśliwa, mam świetną rodzinę, przyjaciół więc może dlatego czas tak szybko mija? Tak na prawdę czuje jakbym była tutaj jakieś 2, góra 3 miesiące.

Zanim wyjechałam troszeczkę czekałam na tą idealną rodzinę. Czasami już traciłam nadzieję, ale teraz wiem, że tak miało być. Mieszkam z wspaniałymi ludźmi. Traktują mnie jak członka rodziny, a dziewczynki którymi się zajmuję są grzeczne.

Jestem bardzo blisko Nowego Jorku. Miasto to pokochałam od pierwszego dnia i już nie wyobrażam sobie mieszkać gdzie indziej. New Jersey jest bardzo spokojne, pełne małych miasteczek, nie bez powodu nazywane Garden State. Mieszka się tutaj bardzo fajnie, w otoczeniu natury, ale jednak każdy weekend spędzam w mieście z przyjaciółmi. Poznałam tutaj masę ludzi z całego świata. Niezmiernie się z tego powodu cieszę.

Przez ten czas jak tutaj jestem udało mi się już troszkę pozwiedzać. Jak do tej pory odwiedziłam takie miejsca jak: Philadelphia, Princeton, Baltimore, Washington DC, Los Angeles, Santa Barbara, Solvang, San Francisco, Yosemite National Park, Las Vegas, Grand Canyon, Atlantic City, Seaside Hights, Niagara Falls (US & Canada). Miałam okazję uczestniczyć w kilku ciekawych wydarzeniach, zobaczyć jak mijają różne dni świąteczne, byłam na meczu baseball'a. A przede mną kolejne plany.

Jako, że odnalazłam się tutaj dobrze, poważnie zastanawiam się nad przedłużeniem programu o kolejny rok. Bo w końcu to jedyna taka moja szansa i jest to najlepsze co w życiu zrobiłam- przyjazd tutaj.
Możecie na bieząco śledzic bloga Sylwii:

 http://aupairsylvia.blogspot.no/

Pozdrawiam,

Sylwia Mamoń


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair