Au Pair we Francji! relacja Natalii z pięknego Agen
Au Pair we Francji! relacja Natalii z pięknego Agen
Cześć!
Nazywam się Natalia i mieszkam od 3 miesięcy w Agen, na południowym zachodzie Francji. Miasteczko jest niewielkie ale piękne ! Mieszkam w pięknym domu na wzgórzu z basenem i widokiem na całe miasto.
Uwielbiam trójkę moich francuskich dzieci, przy których naprawdę nie można się nudzić. Jeszcze miesiąc przed wyjazdem wahałam się czy aby, bez dobrej znajomości języka,  poradzę sobie z opieką nad dziećmi. A teraz ?
Po 3 miesiącach mówię płynnie, każdego dnia uczę się od dzieci, które naprawdę są bardzo pomocne. Moja host rodzina jest bardzo miła przy czym traktują mnie jak jedną z nich. Jeździmy na wakacje, na wspólne weekendy, spędzamy dużo czasu razem. Przygoda z au pair daje wiele możliwości, nie tylko do nauki języka obcego. Dzięki mojej host rodzinie udało mi się spełnić jedno z moich marzeń, spędziłam Nowy Rok w Paryżu, ze swoimi przyjaciółmi z Polski! 
Każdy dzień pobytu tutaj jest inny, codziennie uczę się czegoś nowego. Początkowo obawiałam się, że nie poradzę sobie językowo, teraz planuję zostać na studia magisterskie we Francji. Wyjazd jako au pair jest doskonałym doświadczeniem dla każdego, kto lubi przygody, jest odważny i otwarty na nowe znajomości. Praca nie jest ciężka, ale daje dużo możliwości. Ja dzięki niej mogłam zwiedzić Paryż, Bordeaux czy Toulouse.

Nie jest prawdą także, że Francuzi są narodem chłodnym i podchodzącym do ludzi z dystansem. Od początkowych chwil poczułam się jak u siebie, moja host rodzina jest naprawdę sympatyczna i baaaardzo duża ! Zdążyłam się do Nich już przyzwyczaić i raczej ciężko będzie mi stąd wyjechać. 

Pozdrawiam,
Natalia, styczeń 2014


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair