Waszyngton,NY! - Jestem Au Pair w Waszyngtonie - relacja Patrycji
Waszyngton,NY! - Jestem Au Pair w Waszyngtonie - relacja Patrycji

Witam wszystkie przyszłe Au-Pair!

 

Mam na imię Patrycja Książek i mam 25 lat. Od trzech miesięcy jestem  Au-Pair w Waszyngtonie DC. Od dawna moim marzeniem była podróż do USA. Miałam duże szczęście ze znałam rodzinę właśnie w stolicy Stanów Zjednoczonych. Kocham Waszyngton !Miasto to ma swój niesamowity urok i klimat.

Jako Au-Pair mam sporo wolnego czasu, dlatego postanowiłam zapisać się do szkoły językowej. Jest to bezwątpienia inwestycja w moja przyszłość. Zdecydowałam się na intensywny kurs języka angielskiego, 4 razy w tygodniu po 2,5 godziny. Jest ogromny wybór kursów, każdy może znaleźć cos dla siebie. Kursy w Waszyngtonie DC są  tańsze niż Polsce.

W szkole poznałam niesamowitych ludzi z Brazylii, Japonii, Meksyku, Chin, Ukrainy, Niemiec. Bardzo często wychodzimy wspólnie na lunch. Organizujemy także spotkania weekendowe.

Jeżeli chodzi o moja rodzinę to nie miałam z nimi żadnych problemów. Zawsze są mili i pomocni. Zawsze służba rada. Opiekuje się dwoma chłopcami: Ben 11 i Matthew 7. Do moich obowiązków należy: odbieranie dzieci ze szkoły, zabawa z nimi i zrobienie kolacji.

Moi chłopcy maja naprawdę dużo energii i czasami pod koniec dnia jestem bardzo zmęczona.

Moja host mama często jeździ do Nowego Yorku. Ja jeżdżę z nią, i zwiedzam NYCJ.

Mamy już zaplanowane wakacje. Planujemy zwiedzić Włochy, Francje i Anglie. Oprócz tego Ja ze znajomymi lecę na tydzień do Miami. Słonce, plaża…czego chcieć więcej!:)

 

…i już minęły 3 miesiące mojego wspaniałego życia w US J

Waszyngton DC Kwiecień- 2010


    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair