AuPair- członkiem rodziny belgijskiej! ralacja z pobytu
AuPair- członkiem rodziny belgijskiej! ralacja z pobytu

Po ponad dwumiesięcznym pobycie, mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że wyjazd do Belgii był jedną z lepszych decyzji w moim życiu.

 

Dzieci bardzo szybko mnie zaakceptowały. Najważniejsze, że nie jestem traktowana tylko jako au pair, ale jako pełnoprawny członek rodziny :).

W lipcu spędziliśmy bardzo miłe wakacje we Włoszech.

 

Jestem w Gandawie praktycznie dwa miesiące, a czuję się tak, jakbym znała to miejsce od lat.Co więcej, nie staramy się nawet rozmawiać o moim powrocie do Polski, bo zarówno mi, dziewczynkom, jak i ich mamie łza się w oku kręci. Myślę,że jeśli nasza współpraca nadal będzie się układać tak dobrze, możliwe, że zdecyduję się na dłuższy pobyt w Gandawie :).

 

Dziewczynki zrobiły ogromne postępy w nauce języka polskiego. Staram się uczyć je polskich piosenek, zabaw i wierszyków. Widząc moje zaangażowanie, rodzice postanowili wynagrodzić mój wysiłek i dzięki ich wsparciu będę mogła uczestniczyć w kursie językowym prowadzonym przez Centrum Językowe dla Obcokrajowców na Uniwersytecie w Gandawie.

 

Jeszcze raz bardzo dziękuję za pośrednictwo i pomoc w wyborze rodziny. Czasem wszystko ma swój sens i ukryty cel, dlatego cieszę się,że moja przygoda, która miała zacząć się w Szwajcarii, ma swój finał w Belgii.

 

Pozdrawiam bardzo serdecznie

    tel.: +48 022 323 63 35

    
 

adres: ul. WARECKA 8/46
(metro Nowy Świat)
00- 040 Warszawa
biuro czynne: pon.- pt. - 9.00 -17.00


email: biuro@prowork.com.pl
skype: prowork_aupair